Adres: ul. Nowogrodzka 18/U1, 00-511 Warszawa

tel. 508 300 747, 508 300 757 mail: info@makeupinstructors.com

A K A D E M I A K O L O R Y S T Y C Z N A

- Zdobądź licencję kolorystki!

- Naucz się patrzeć na kolory oczami artysty!

- Pracuj na nowoczesnych i bardzo skutecznych akcesoriach w wersji PREMIUM - odkryjemy przed Tobą cały ocean barw, odcieni, połączeń, zestawów!

Już 2 marca rusza

XI edycja

kursu KOLORYSTY

zajęcia on-line + warsztaty stacjonarne

LEKCJI DEMO


która odbędzie się 12 lutego '18 godz. 20.00


Weź udział w

W tym roku wprowadzamy na polski rynek usługę analizy kolorystycznej - w nowej, artystycznej odsłonie, gwarantującej świeże spojrzenie na kolor pozbawione jakichkolwiek schematów i ograniczeń!


Przeżyj z nami KOLORYSTYCZNA REWOLUCJĘ!!!

ARTIST OF COLOR to imponujący zestaw 900 odcieni inspirowanych pięknem i wyjątkowością kolekcji HAUTE COUTURE. Dzięki bogatej w niuanse gamie barw, kolorystka może BEZBŁĘDNIE ocenić typ urody, dobrać najpiękniejsze kolory w makijażu oraz stworzyć indywidualną, "szytą na miarę" paletę barw dla swojej klientki.


Weź udział w pierwszych, BEZPŁATNYCH zajęciach kursu kolorystycznego i przekonaj się, czy chcesz wejść z nami do świata kolorów!

Aby zapisać się na lekcję Demo (12 lutego)

WYPEŁNIJ FORMULARZ

Dzień przed zajęciami Demo, na powyższy adres e-mail otrzymasz link dostępowy do szkolenia!

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych celem realizacji usługi szkoleniowej i usługi newslettera, przez firmę IBP z siedzibą w Warszawie, ul. Nowogrodzka 18/U1, Nip: 521 286 64 80 (Administrator Danych). Mogę cofnąć zgodę w każdym czasie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności.

Już 2 marca rusza

XI edycja

zawodowego kursu z zakresu:

Międzynarodowej techniki

analizy kolorystycznej

w systemie 12 typów urody

Szczegółowe informacje dotyczące szkolenia (program, cennik) znajdziesz na poniższej stronie:

Zajęcia odbywają się on-line,

szkolenie kończy się egzaminem

zdawanym przez internet.

Po ukończeniu szkolenia on-line zapraszamy na warsztaty stacjonarne, które nie są obowiązkowe!

Naucz się ŚWIADOMIE dobierać kolory!

Już TERAZ zdobądź licencję kolorystki!

Etap pierwszy

najbardziej merytoryczne szkolenie dla wizażystów na rynku,
które jako jedyne pomaga "ZROZUMIEĆ KOLORY"!Umiejętne połączenie teorii i praktyki to najwłaściwsza droga do osiągnięcia sukcesu w pracy z kolorem.

Dlatego kurs kolorystyczny został podzielony na dwa etapy:

Szkolenie on-line

Pierwszy etap szkolenia obejmuje zajęcia on-line, podczas których UPORZĄDKUJEMY Twój Świat barw! Krok po kroku poznasz technikę wykonywania analizy i zdobędziesz kluczowe kwalifikacje umożliwiające Ci w przyszłości profesjonalne wykonywanie zawodu kolorystki. Bardzo szczegółowo omówimy wszystkie dwanaście typów kolorystycznych oglądając przykładowe zdjęcia kobiet o danym typie urody, ukazanych w różnych stylizacjach, będziemy oceniać czy dany kolor ubioru jest prawidłowy, czy przeciwnie – nie pasuje do kobiety, wykonamy szereg analiz on-line. Podczas szkolenia nauczysz się w bardziej analityczny sposób patrzeć na barwy, rozróżniać typy kolorystyczne i zwracać uwagę na każdy, najdrobniejszy detal wyglądu.

Dopiero po ukończeniu szkolenia on-line, gdy dobrze zrozumiesz i przyswoisz sobie zasady nowoczesnej analizy, nazwy 12 typów i sposoby budowania dla nich gam kolorystycznych, możesz wziąć udział w naszych warsztatach stacjonarnych. Podczas zajęć w studio nigdy nie omawiamy teoretycznych zasad systemu, tylko pracujemy na modelkach, wykonując krok po kroku przynajmniej 2-3 analizy na każdych zajęciach. Wszystkie uczestniczki warsztatów mają przydzielone własne zestawy chust do analizy oraz ramy kolorystyczne dla poszczególnych typów i samodzielnie wykonują analizy na modelkach. W salonie mamy do dyspozycji wiele zestawów chust i ram, więc każda uczestniczka warsztatów ma oddzielny komplet akcesoriów do dyspozycji.

Warsztaty stacjonarne (fakultatywne)

Etap drugi

Nasza interaktywna Akademia Barw uznawana jest za:

zajęcia prowadzone w czasie rzeczywistym

z udziałem instruktora

dostępne po ukończeniu szkolenia on-line

Szczegółowe informacje dotyczące szkolenia

(program, cennik) znajdziesz na poniższej stronie: