Obejrzyj nagranie z

INNE NIŻ WSZYSTKIE! 🤩

Lekcji Demo

Szkolenie kolorystyczne

👇👇👇

i od ponad 15 lat prowadzę PEŁNE TREŚCI, INSPIRUJĄCE
szkolenia z zakresu
nowoczesnej analizy kolorystycznej ❤️

Cześć, mam na imię Ania :)

Image

w "ARTIST OF COLOR"!!

Wejdź ze mną do świata KOLORÓW :) !!

Poznaj artystyczny wymiar analizy kolorystycznej!

Przeszkoliliśmy już ponad 1000 kolorystek, w tym wiele znanych w tej branży ekspertek oraz instruktorek z całej Polski!!!

Image

👉 wychowaliśmy ELITĘ SPECJALISTEK z zakresu analizy kolorystycznej, które teraz aktywnie kreują świat doradztwa kolorystycznego w Polsce!

👉 WIĘKSZOŚĆ POPULARNYCH I CENIONYCH KOLORYSTEK, których prace olśniewają w mediach społecznościowych, rozpoczęły swoją zawodową podróż właśnie w Akademii ARTIST OF COLOR

Dlaczego nasza akademia jest kolorowym SERCEM ❤️ branży?

ANNA CIECHOMSKA
dyrektor programowy

To pod naszymi skrzydłami, poznały tajniki nowoczesnej analizy kolorystycznej, zdobyły pogłębioną wiedzę i piękne akcesoria 🎨, dzięki którym przekształciły swoją pasję w ✰ PROFESJONALIZM ✰ i stały się prawdziwymi:

✰ influencerkami koloru✰

Nasza artystyczna społeczność nieustannie się rozwija, tworząc barwną mozaikę talentów i kreatywności!

Teraz z radością i otwartymi ramionami czekamy na Ciebie 🤗

Image

Bezpłatnej

Weź udział w pierwszych zajęciach kursu kolorystycznego
i przekonaj się, czy chcesz wejść z nami do ŚWIATA KOLORÓW 💕💕

LEKCJI DEMO

która odbyła się 15 lutego!

Lekcja DEMO łączy w sobie pewne skrajności.
Jest BEZPŁATNA, a jednocześnie... MEGA WARTOŚCIOWA!!

Poznaj świeże i BARDZO PRAKTYCZNE podejście do koloru!!!!

👉 Zanurzymy się w tajniki nowoczesnej analizy kolorystycznej
i kreatywne ćwiczenia ❤️!

Obejrzyj nagranie z:

bezpłatnego

WEBINARU

Aby otrzymać link do nagrania z

- wypełnij poniższy formularz 👇

~

Zamów nagranie z
LEKCJI DEMO:

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych celem realizacji usługi szkoleniowej i usługi newslettera, przez firmę IBP z siedzibą w Warszawie, ul. Nowogrodzka 18/U1, Nip:521 286 64 80 (administrator danych). Mogę cofnąć zgodę w każdym czasie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności.

WEBINAR kolorystyczny to nasz HIT szkoleniowy!!!
Na Lekcji Demo zawsze jest niesamowita FREKWENCJA 🤩🤩 i mnóstwo dobrej, kreatywnej energii !

SKORZYSTAJ Z BEZPŁATNEJ WIEDZY!!

Image

Poniżej znajdziesz kilka opinii z naszego fanpage, ale to tylko wierzchołek góry lodowej, bo nasze webinary rozpalają kolorystyczne pasje ❤️❤️ 😇

Więcej komentarzy znajdziesz na naszym fanpage'u!

Image

To jest świetny moment by zrobić pierwszy profesjonalny krok w tym kierunku, bo
właśnie rusza kolejna EDYCJA naszego KULTOWEGO szkolenia kolorystycznego,
które ukończyło już ponad 1000 wizażystów i stylistów kolorystów z całej Polski!!

Kochasz kolory? Chcesz zostać kolorystką?

Ile można się u nas nauczyć ?? NAPRAWDĘ DUŻO !!

koloru

Akademia

Zdobądź licencję kolorystki!

Naucz się ŚWIADOMIE dobierać kolory!

c e r t y f i k o w a n a

JUŻ 12 marca RUSZA

~

Nie czujesz kolorów? Teraz masz okazję to zmienić!

Oto kurs, który zrobi z Ciebie mistrzynię
NOWOCZESNEJ ANALIZY KOLORYSTYCZNEJ

👉 Nasza AKADEMIA uważana jest za najbardziej merytoryczne i kompleksowe szkolenie na rynku - otrzymasz profesjonalną wiedzę NIEZBĘDNĄ zarówno w makijażu jak i stylizacji.

👉 Uczymy AUTENTYCZNEJ ANALIZY KOLORYSTYCZNEJ polegającej na indywidualnym doborze barw do urody - odkryjemy przed Tobą nowy, artystyczny wymiar w sztuce dobierania kolorów ❤️.

👉 Doskonale opracowane materiały szkoleniowe a także PIĘKNE, LUKSUSOWE AKCESORIA ❤️ tworzone w naszej pracowni, skutecznie przygotują Cię do roli profesjonalnej kolorystki!!

👇

Magia Koloru:
Zostań ARTYSTKĄ w świecie kolorów - poznaj tajemnice tworzenia harmonijnych palet, odkryj, jak różnorodne odcienie współgrają ze sobą i z indywidualną urodą każdej osoby!

Narzędzia MISTRZA:
Opanuj sztukę analizy, poznaj profesjonalne metody i akcesoria do przeprowadzania DOKŁADNEJ oceny typu kolorystycznego!

Sztuka doradztwa:
Naucz się twórczo i efektywnie doradzać klientom, tworząc dla nich nowoczesne, spersonalizowane palety!

Warsztaty praktyczne:
Daj się porwać kreatywnym, angażującym warsztatom, gdzie każde ćwiczenie i pokaz przemienia teorię w żywą praktykę 😊

Certyfikat z licencją:
Zdobądź certyfikat, który potwierdzi Twoją wiedzę i umiejętności.

~

Kurs ekspercki
dla KOLORYSTÓW

RAMOWY PROGRAM KURSU

Kolory to fascynujący temat, dlatego nasze szkolenie ma intensywny program:

I część szkolenia

II część szkolenia

III część szkolenia

➤ Omówienie techniki wykonania analizy krok po kroku - modelowa ścieżka współpracy kolorystki z klientką od pierwszego pytania zadanego w wywiadzie po oznaczenie wyniku.


Określanie kluczowego atrybutu kolorystycznego. Nauka rozpoznawania Key Color Charakteristic. Prawidłowe ustawienie kolejności cech kolorystycznych, które umożliwiają prawidłowe ułożenie palety barw dla klientki.


➤ Nowoczesne wersje analizy: technika tonalna vs flow - które podejście jest skuteczniejsze?


➤ Szczegółowe omówienie wszystkich grup tonalnych, przykładowe testy na chustach, zamknięcie pierwszego etapu oceny urody.


➤ Pory roku i ich ascedenty, rozróżnianie siostrzanych typów przy użyciu ram kolorystycznych, oznaczenie wyniku i finalne określenie typu kolorystycznego.


Od samego początku wchodzimy głęboko w szczegóły wyglądu.


Zobaczysz mnóstwo zdjęć, w tym trudne, sprawiające problem przypadki, u których odcień karnacji, barwa włosów lub tęczówki wskazują na inny typ kolorystyczny niż ten rzeczywisty.


Dowiesz się jak szukać tropów, które naprowadzają na właściwy typ urody. Będziemy oceniać undertony i overtony skóry, przebarwienia, plamy i piegi, wzory na tęczówce, kolor włosów.


Podczas zajęć nauczysz się wnikliwości i zwracania uwagi na niuanse!


Zaczniesz w bardziej analityczny sposób patrzeć na kobiece twarze i zwracać uwagę na każdy, najdrobniejszy detal wyglądu. Dzięki temu w przyszłości zyskasz więcej pewności w pracy i nauczysz się wychodzić poza utarte schematy, które w przypadku analizy kolorystycznej często prowadzą do błędnych wniosków.

Wybrane zagadnienia

Techniczne aspekty usługi analizy kolorystycznej

➤ Omówienie wszystkich podtypów:

- wiosennych: Light, Warm, Clear

- letnich: Light, Cool, Soft

- jesiennych: Warm, Soft, Deep

- zimowych: Cool, Clear, Deep


➤ Ocena stylizacji gwiazd reprezentujących poszczególne typy urody. Omówienie zarówno dobrych jak i złych przykładów w celu nauki dostrzegania różnic i wyboru właściwych odcieni. Na zajęciach analizujemy, czy kolory użyte w stylizacjach są prawidłowe, czy przeciwnie – nie pasują do naturalnej kolorystyki.


Na każdą porę roku przypada osobna lekcja – dzięki czemu będziesz mogła dogłębnie poznać cechy charakterystyczne, oraz zrozumieć różnice, jakie występują pomiędzy podtypami należącymi do tej samej pory roku.


➤ Szczegółowa prezentacja palet dla wszystkich 12 typów z uwzględnieniem każdej rodziny kolorystycznej. Omówienie tzw. kluczowych kolorów (core colors) w ubiorze i makijażu, które najefektowniej podkreślają urodę i służą do rozpoznawania danego typu. Wstęp do indywidualnego układania palety dla klientki.


➤ Zasady tworzenia perfekcyjnych stylizacji, utrzymanych w kolorystyce odpowiedniej dla danego typu urody. Zasady łączenia kolorów, doboru bazy ubraniowej oraz budowania odpowiedniego poziomu kontrastu.


➤ Dodatkowe o wskazówki dotyczące możliwych zmian koloru włosów i makijażu.


Studiujemy porady dotyczące kompleksowej stylizacji wizerunku. Analizujemy zdjęcia przedstawiające gotowe zestawy ubrań oraz dodatków dla każdej z kolorystycznych pór roku. Kładziemy nacisk na umiejętność wyłapywania drobnych niuansów, które decydują o trafnym wyniku analizy.

Wybrane zagadnienia

➤ PERFEKCYJNA KOLORYZACJA

Jak znaleźć idealny odcień włosów dla klientki? Jaką technikę koloryzacji wybrać, czy kolor powinien być jednolity, a może lepiej sprawdzą się naturalne refleksy? To częste dylematy, z którymi klientki zgłaszają się do kolorystki, oczekując konkretnej, rzeczowej odpowiedzi. Dlatego techniki koloryzacji to ważny moduł naszego kursu. Na odrębnych zajęciach omawiamy możliwe odcienie włosów dla wszystkich typów urody, oraz szczegółowo (przy pomocy zdjęć) wyjaśniamy jakie kolory są odpowiednie w danym przypadku, których odcieni warto unikać i dlaczego.


➤ METAMORFOZY

Czy każda kobieta może eksperymentować z wizerunkiem? Czy za pomocą odpowiedniej stylizacji można zmienić swój naturalny typ urody? Na te pytania nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Na zajęciach omawiamy czynniki, które decydują o udanej metamorfozie z wykorzystaniem koloryzacji włosów, technik makijażu oraz stylizacji. Dowiesz się, jak przeprowadzać metamorfozy wykorzystując koło z typami kolorystycznymi oraz która klientka ma naturalny potencjał, by przejść udaną zmianę wyglądu, a u których Pań eksperymentowanie z wizerunkiem nie jest wskazane, bo nie daje naturalnego efektu.


PROCES STARZENIA

Naturalna kolorystyka twarzy zmienia się wraz z upływem czasu. Odcienie włosów, skóry i oczu tracą swoją wyrazistość i intensywność. Na szkoleniu dowiesz się jak proces starzenia wpływa na typ kolorystyczny oraz jak należy z wiekiem zmieniać paletę barw przypisaną do danego typu urody.


➤ WSTĘP DO ANALIZY MĘSKIEJ

Chociaż analiza kolorystyczna to usługa wybierana głównie przez kobiety, w ostatnich latach także mężczyźni zaczynają się nią interesować. Na kursie nie mogliśmy pominąć tego aspektu. Analiza kolorystyczna w przypadku mężczyzna przebiega w ten sam sposób, ale jest nieco trudniejsza, dlatego pokazujemy wiele przykładów, uczymy na co zwrócić uwagę oraz na czym polegają różnice w tworzeniu palety barw dla mężczyzny.

Przechodzimy do meritum - odkrywamy tajniki pór roku

Zaawansowane aspekty analizy - ważne moduły uzupełniające

Wybrane zagadnienia

Podczas zajęć zaserwujemy Ci SZCZEGÓŁOWĄ, PRAKTYCZNĄ wiedzę, która jest

Czy chodzisz do piekarni po STARE BUŁKI?

NO WŁAŚNIE....

Image

Te nowoczesne szablony, będziemy tworzyć na zajęciach wspólnie z kursantkami, podczas dodatkowych zajęć z analizy online.

BARDZO AKTUALNA!

Właśnie wprowadzamy kolejną nowinkę 🥰 - cyfrowe palety dla klientek - idealne na telefon!!

Paletki są perfekcyjnie przystosowane do pionowego wyświetlania na smartfonach, przez co stają się niezastąpione podczas zakupów. Zawierają rekomendacje oraz próbki kolorów dla poszczególnych typów kolorystycznych, ułatwiając wybór właściwych odcieni ubrań.

Nasze nowe, cyfrowe paletki kolorów ❤️

Stale trzymamy rękę na pulsie i błyskawicznie dostosowujemy nasze metody i narzędzia do aktualnych potrzeb. Kiedy świat stanął w obliczu pandemii, natychmiast stworzyliśmy nową technikę przeprowadzania usługi analizy, bazując na wirtualnych szablonach i ramach kolorystycznych.

Szkolenie kolorystyczne

INNE NIŻ WSZYSTKIE!

👉 PEŁNA droga rozwoju dla PROFESJONALISTÓW
- od podstaw do poziomu
★MASTER CLASS★

👉 Nauczymy Cię prawidłowo oceniać nawet najtrudniejsze typy urody!

Poznasz BARDZO ŚWIEŻE i NOWOCZESNE spojrzenie na KOLOR!

Jest wiele technik analizy kolorystycznej, gdyż ta dziedzina stale się rozwija.
W nowoczesnych standardach edukacyjnych system 12 typów urody uważany jest już za klasykę, dlatego w ostatniej części szkolenia omawiamy także techniki pracy w nowszym systemie 16 typów, który wyróżnia się jeszcze bardziej analitycznym podejściem do koloru.

Bonus

~

(system 16 typów urody)

PO UKOŃCZENIU CYKLU WYKŁADÓW OTRZYMASZ


👇👇👇

Sam kurs to nie wszystko!

DLA KAŻDEJ KURSANTKI MAMY DWIE PIĘKNE NIESPODZIANKI 🎁

po jednym dla każdego z 12 typów kolorystycznych

12 LOOKBOOK'ów

(wraz z licencją do ich wykorzystywania w zakresie udzielania porad kolorystycznych)

LOOKBOOK'i to idealne narzędzie

do pracy z klientkami!


zdjęcie i szczegółowy opis typu,

zalecaną paletę kolorystyczną,

przykładowe zestawienia barw gotowe do wykorzystania w stylizacji i makijażu

wskazówki co powinno się znajdować w szafie danego typu, jak dobierać ubrania, w jaki sposób kreować makijaż, jakie style (pin-up, grunge, vintage, glamrock...) najlepiej podkreślą dany typ urody


i wiele innych przydatnych wskazówek i porad!

Są ogromnym wsparciem dla początkujących kolorystów. Odpowiedni LOOKBOOK należy wydrukować klientce po ukończeniu usługi analizy.

W każdym LOOKBOOK'u znajdziesz:

Na lookbookach mogą pracować wyłącznie licencjonowani koloryści, którzy ukończyli w naszej placówce profesjonalne szkolenie w zakresie analizy w systemie 12 typów. Wysyłając klientce Lookbooka należy wpisać swój numer licencji!

Pilnujemy tego by osoby, które nie zostały przeszkolone nie używały do pracy naszych publikacji, ponieważ mogą wprowadzić klientkę w błąd.

Kolorowy E-skrypt szkoleniowy

Szczegółowo opisujący nową technikę analizy (80 stron)!

To obszerna publikacja prezentująca zasady nowej analizy, zawierająca:


• szczegółowy opis (krok po kroku) przeprowadzania analizy w nowym systemie w tym: technikę przypisywania kolejnych atrybutów kolorystycznych, sposoby rozróżniania siostrzanych typów urody, zasady tworzenia palet kolorystycznych...


• zdjęcia i opisy wszystkich 12 typów wraz z przykładami celebrytek należących do danego typu kolorystycznego


a poza tym wiele porad i wskazówek jak uniknąć zakwalifikowania klientki do niewłaściwego typu, jak dobierać odpowiednie stylizacje i makijaże etc ...

o szkoleniu

Podstawowe informacje

Termin kursu:

Spotkania odbywają się on-line,

raz w tygodniu

(we wtorki)

o godz. 20.00 i trwają

1 godzinę zegarową.


Prosiłabym o zarezerwowanie co najmniej 30 dodatkowych minut, ponieważ nasze lekcje prawie zawsze się przedłużają!

12 MARCA - 25 czerwca

Kurs kończy się egzaminem zdawanym on-line

i uzyskaniem certyfikatu ukończenia

4-miesięcznego szkolenia kolorystycznego.


Certyfikat zawiera indywidualny numer licencji, który uprawnia do świadczenia klientkom profesjonalnego poradnictwa kolorystycznego z wykorzystaniem naszych materiałów.

🎥 WSZYSTKIE ZAJĘCIA SĄ NAGRYWANE - po zakończeniu lekcji otrzymujesz prezentację z zajęć oraz link do odsłuchania nagrania.


Dzięki temu w każdej chwili możesz powrócić do omawianych zagadnień, a w razie nieobecności po prostu odsłuchać całą lekcję od początku.

Cały kurs obejmuje 16 spotkań (+ bezpłatna lekcja DEMO) Zajęcia zakończą się jeszcze przed wakacjami 😊


Na ostatnim spotkaniu tzn. 25 czerwca, przystępujesz do egzaminu.

Wraz z najnowszą edycją kursu analizy kolorystycznej, po raz pierwszy uruchamiamy wyjątkowe szkolenie, podczas którego skupimy się na tworzeniu innowacyjnych cyfrowych paletek, które zachwycą Twoje klientki.


Szkolenie będzie miało formę kreatywnych warsztatów, podczas których razem stworzymy idealnie dobrane palety kolorystyczne dla każdego typu urody. Przewidziałam mnóstwo praktycznych ćwiczeń, nauczymy się tworzenia harmonijnych kompozycji i ram kolorystycznych, dobierania próbek odcieni z każdej rodziny barw oraz formułowania opisów. Będą to zajęcia bardzo rozwijające i praktyczne, umożliwią twórcze eksperymentowanie z odcieniami i łączenie ich w przemyślane kompozycje, co znacząco rozwija umiejętności kolorystyczne.


Kurs obejmujący projektowanie Cyfrowych Palet dla każdej urody 🎨 to zajęcia dodatkowe, które będą odbywać się każdą sobotę.

Kurs Palette Pro

- projektowanie cyfrowych paletek dla klientek 🎨

DODATKOWE ZAJĘCIA:

Czy kolorów można się nauczyć on-line ?

Absolutnie NIE!!


Nasze kursy kolorystyczne nie polegają wyłącznie na zajęciach on-line. Najważniejsza ich część to warsztaty stacjonarne - jednak zanim weźmiesz chusty do ręki powinnaś się do tego przygotować merytorycznie! Nasze kursy stacjonarne są dostępne wyłącznie dla osób, które ukończyły szkolenie internetowe, ponieważ podczas zajęć w studio nie wyjaśniamy zasad analizy.


Aby na warsztatach nie tracić czasu, całą teorię przenieśliśmy do Internetu, dzięki czemu na zajęciach stacjonarnych KAŻDĄ MINUTĘ wykorzystujemy na trening praktyczny i wdrażanie wiedzy nabytej na szkoleniu on-line!!!


Warsztaty stacjonarne nie są obowiązkowe.

Warsztaty stacjonarne

PŁATNOŚCI

Ogromną zaletą kursu kolorystycznego w Color University jest bardzo elastyczny system płatności. Opłaty nie trzeba uiszczać z góry za całe szkolenie, możesz rozłożyć opłatę na dwie raty i płacić sukcesywnie raz w miesiącu. W każdej chwili można zrezygnować z kontynuowania kursu!


16 ultraciekawych lekcji
w wirtualnej klasie

z instruktorem

Skrypt szkoleniowy
80 stron

12 LOOKBOOK'ów
po jednym dla każdego
z typów urody

Certyfikat
z numerem licencji

+

+

+

Opłata za szkolenie on-line obejmuje:

👇

Oferujemy dwie możliwości opłaty za kurs

1450 PLN

Jeśli zapłacisz z góry za całe szkolenie wówczas koszt kursu będzie niższy o ponad 10%:).

Przy zapisie na kurs poprosimy Cię o uiszczenie opłaty wpisowej,

następnie możesz wybrać jedną z zaprezentowanych poniżej opcji płatności:

P ł a t n o ś ć

JEDNORAZOWA

opłata wpisowa

+ 150 PLN

W ciągu szkolenia należy wpłacić cztery raty (po 390 PLN każda).

390 PLN (mc)

opłata wpisowa

MIESIĘCZNA (4 raty)

P ł a t n o ś ć

+ 150 PLN

Możesz również opłacić szkolenie w 2 ratach: po 750 PLN każda. Oczywiście na początku szkolenia należy dokonać opłaty wpisowej. Jeśli będziesz zainteresowana taką formą płatności skontaktuj się z nami na początku szkolenia.

Absolwentki kursu analizy kolorystycznej on-line, po ukończeniu szkolenia i zaliczeniu egzaminu mogą kontynuować naukę na warsztatach stacjonarnych.

Warsztaty stacjonarne NIE SĄ OBOWIĄZKOWE!


Cena warsztatów stacjonarnych (tylko dla absolwentek szkolenia):

- 290 PLN za jeden dzień treningowy

- 490 PLN za dwa dni treningowe

~

Kurs obejmujący projektowanie cyfrowych paletek to dodatkowa opcja, którą można wybrać jako uzupełnienie szkolenia z analizy. Uczestniczki kursu kolorystycznego, mają szansę na skorzystanie z niej w naprawdę atrakcyjnej cenie - tylko 150 PLN miesięcznie! Wszystkie szczegóły i dodatkowe informacje o kursie przedstawimy podczas naszej Bezpłatnej Lekcji Demo.


Kurs Palette Pro

- projektowanie cyfrowych paletek dla klientek 🎨

Opinie naszych absolwentek

"Moją przygodę z edukacją pod okiem Ani rozpoczęłam pod koniec 2013r. Już po pierwszych zajęciach wiedziałam, że była to najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć. Czas zweryfikował to jeszcze bardziej. Z Ani wiedzy korzystam po dziś dzień kończąc już 4 kursy. Kolejny przede mną! Lepiej trafić nie możecie! Polecam!"

" Profesjonalne, merytoryczne, ciekawe, pełne pozytywnej energii szkolenia! A co najważniejsze dające praktyczną, najnowszą wiedzę, bez dorabiania zbędnej ideologii! Na pewno jeszcze nie raz skorzystam "

"Ukończyłam dwa kursy u Ani. Jestem zachwycona sposobem prowadzenia zajęć. Wszystko uporządkowane tak, że przekazywana wiedza sama wchodzi do głowy :) Ciekawa tematyka i ogromna wiedza prowadzącej sprawiają, że zaraz po zakończonych zajęciach ma się ochotę na więcej. Polecam każdemu i z niecierpliwością czekam na kolejne szkolenia! "

Joanna Ortega

Joanna Przybylska

Ania Świegoda

Poznaj rozszerzoną wersję analizy kolorystycznej,
w nowej, artystycznej odsłonie, gwarantującą świeże spojrzenie na kolor, POZBAWIONE jakichkolwiek SCHEMATÓW i OGRANICZEŃ!

dla nowoczesnych kolorystów

LUKSUSOWE NARZĘDZIA

Przeżyj z nami
KOLORYSTYCZNĄ REWOLUCJĘ!!!

Dlatego stworzyliśmy od podstaw własną, autorską markę PREMIUM akcesoriów kolorystycznych!

Są to luksusowe produkty i narzędzia, które umożliwiają przeprowadzenie rozszerzonej usługi analizy w nowoczesnej odsłonie, polegającej na indywidualnej ocenie naturalnej kolorystyki oraz stworzeniu unikalnych, "szytych na miarę" paletek kolorystycznych dla klientek!

Profesjonalna analiza to nie wróżenie z fusów!

👉 Wbrew obiegowym opiniom o typie kolorystycznym klientki NIE DECYDUJE kolor „żył” na nadgarstkach, odcień odrostów czy poszerzone naczynka, które powodują zaróżowienie twarzy!

👉 Nie istnieje również spis łatwych do zapamiętania zasad, które wskazują na typ kolorystyczny.
W analizie kolorystycznej największą pułapką jest sztywne trzymanie się reguł oraz sztucznych podziałów. Każda twarz jest inna i nie da się jej wtłoczyć w proste ramki.
Dlatego też profesjonalny dobór kolorów nie opiera się na prostych schematach, to kreatywny proces - dobra kolorystka powinna widzieć co dzieje się z kolorem, jak on wpływa na twarz.

W procesie analizy kluczową rolę odgrywają wysokiej jakości

AKCESORIA

To one pozwalają nam oceniać kolorystykę naturalną twarzy, patrzeć, jak się zmienia pod wpływem koloru.

Jeśli są źle wykonane, nie uzyskamy prawidłowego wyniku analizy!

👇

Co więc zrobić by trafnie określić typ kolorystyczny ?

Nasze AKCESORIA tworzą spójny system obejmujący m.in:
zestaw 150 odcieni chust kolorystycznych, aksamitne ramy do oceny typu, testery pomadek
LIPSTIC PALETTE zawierające kilkadziesiąt uszlachetnionych, matowych odcieni, które w sposób bardzo wiarygodny odpowiadają kolorom szminek!

Jest to absolutnie unikatowe narzędzie jeśli chodzi o poziom zaawansowania - jako jedyne daje kolorystce nieograniczone możliwości i pełną swobodę w doborze barw i układaniu palety!!

SERCEM ❤ tego systemu jest bogaty w kolorystyczne niuanse, autorski zestaw kuponików
obejmujący 900 odcieni
, stworzonych za pomocą specjalnej techniki druku, dzięki której uzyskaliśmy piękne kolory - od stonowanych po najbardziej jaskrawe i wyraziste, w tym popularne odcienie z kolekcji PANTONA.

To cały ocean barw, odcieni, połączeń, kompozycji – z których możesz łatwo wyłowić niepowtarzalną gamę kolorystyczną dla każdej klientki!

Próbki są pogrupowane w zestawy, które można mieszać – nie ma z góry narzuconych nakazów, są za to dyskretne podpowiedzi, jak można łączyć kolory, które odcienie są odpowiednie dla konkretnego typu kolorystycznego.

Podpowiedzi są zakodowane – będą zrozumiałe tylko dla Ciebie, a nie dla klientki.

Wszystkie akcesoria produkujemy samodzielnie, inwestujemy w nowoczesne maszyny i odpowiedni sprzęt, dzięki czemu mamy kontrolę nad na każdym etapem produkcji i możemy zaoferować klientkom luksusowe produkty i narzędzia kolorystyczne najwyższej jakości.

~

W naszych luksusowych paletkach zakochały się już setki kolorystek i ich klientki

Każdy wachlarzyk jest inny!

900

NOWOCZESNYCH

ODCIENI

Bogata w niuanse

NOWOCZESNA

PALETA BARW

System ARTIST OF COLOR™ to imponujący zestaw

900 odcieni!!

Dzięki najbardziej rozbudowanej gamie barw, kolorystka może BEZBŁĘDNIE ocenić typ urody, dobrać najpiękniejsze kolory w makijażu oraz stworzyć indywidualną, "szytą na miarę" paletę barw dla swojej klientki.

Nowoczesna analiza kolorystyczna to sztuka dostrzegania niuansów, które trudno wychwycić gołym okiem!

Dzięki naszym akcesoriom ✰ ARTIST OF COLOR ✰
j
uż nigdy nie będziesz musiała iść na kompromisy w doborze odcieni!

Asortyment akcesoriów, które obecnie posiadamy w swojej ofercie jest imponujący
Z naszych produktów korzysta już wiele profesjonalnych kolorystek!

Nasz cykl edukacyjny dla kolorystów jest bardzo rozbudowany. Na zaawansowanych grupach uczymy jak „ręcznie” układać palety i dobierać kolory w sposób indywidualny! Dzięki temu nasze absolwentki mają mocne merytoryczne podstawy do świadczenia usług na najwyższym poziomie.

Wokół naszego systemu rozbudowaliśmy cały pakiet szkoleń – od poziomu podstawowego po master class!

Przede wszystkim LUDZIE ❤❤

Jesteśmy pewni naszej jakości, bo każde narzędzie, które oferujemy,

to efekt wielu miesięcy pracy.

Na stworzenie zestawu akcesoriów ARTIST OF COLOR™ poświeciliśmy ponad trzy lata pracy projektowej,

w której brało udział kilkadziesiąt modelek, w tym wiele naszych kursantek. System został starannie opracowany i przetestowany, dzięki czemu wiemy, że zawsze możemy na nim polegać!

Nasze wartości

Nasze kolorystyki stawiamy

na pierwszym miejscu,

To dla nich tworzymy LUKSUSOWE produkty na najwyższym poziomie.

Jeśli wprowadzamy do oferty nowe narzędzia, to tylko takie, na których sami chcielibyśmy pracować.

Wiele kolorystek, które kupują akcesoria, to nasze dawne kursantki, a więc znamy się, wspieramy i tworzymy zgraną społeczność, co tym bardziej zobowiązuje nas do tego, by tworzyć dla nich najlepsze rzeczy. Wszyscy gramy w tym samym zespole!

Obsesyjna koncentracja
na JAKOŚĆI

Pracujemy
z PASJĄ

Dbamy o to co robimy i po prostu KOCHAMY naszą pracę. Mamy wrodzone zamiłowanie do designu dlatego troszczymy się nie tylko o wysoką jakość akcesoriów, ale także o ich nowoczesną estetykę. Wszystko co wychodzi spod naszej ręki musi być PIĘKNE, bo w otoczeniu ładnych rzeczy lepiej się pracuje 😊

NIEZAWODNOŚĆ
na której możesz polegać!

Tworzymy narzędzia pracy dla kolorystek. Oferowane przez nas produkty mają pomóc profesjonalnie rozpoznać typ kolorystyczny - a więc muszą być precyzyjne, skuteczne

i gruntownie sprawdzone!

Jeśli nie są niezawodne, to po prostu nie zasługują na to, by oferować je naszym klientkom!

Wysoka skuteczność w ocenie typu kolorystycznego jest dla nas tak samo ważna jak nowoczesny design i doskonała jakość!

S Z K O L E N I E P O P R O W A D Z I :

ANNA CIECHOMSKA

Najbardziej doświadczona polska trenerka z zakresu zaawansowanej analizy kolorystycznej, która od kilkunastu lat zajmuje się zagadnieniami teorii kolorów i profesjonalną identyfikacją typów kolorystycznych. Ekspertka z zakresu nowoczesnych technik analizy kolorystycznej, autorka niezliczonej ilości publikacji prasowych oraz szkoleniowych dotyczących analizy kolorystycznej oraz budowania kompozycji barw, osoba, która ma imponującą wiedzę i potrafi ją przekazać w sposób PASJONUJĄCY !!!

Jej szkolenia zawsze prezentują odmienne, wyjątkowo nowatorskie i świeże podejście do analizy kolorystycznej i makijażu !!!

Dyplomowany mistrz wizażu i jedna z najbardziej doświadczonych kolorystek w kraju.


Wieloletnia redaktor naczelna polskiej i międzynarodowej edycji profesjonalnego magazynu dla wizażystów "Make-up International".


Od ponad 10 lat jurorka największych ogólnopolskich mistrzostw makijażu (w tym przewodnicząca komisji JURY polskich eliminacji do mistrzostw świata w Düsseldorfie).


Autorka licznych profesjonalnych publikacji szkoleniowych i programów nauczania dla wizażystów i kolorystów, a także współautorka prestiżowego albumu o makijażu artystycznym „The Art of Make-up” z udziałem największych polskich gwiazd.


Członek państwowej Komisji Zatwierdzającej Standardy Kwalifikacji Zawodowych dla zawodu wizażystka w Polsce.


Autorka i pomysłodawczyni popularnych akcesoriów kolorystycznych w tym: chust, identyfikatorów, ram i karnetów kolorystycznych, ram do oceny temperatury karnacji oraz zestawu kolorysty ślubnego.


.... a przede wszystkim największa w branży PASJONATKA!! świata kolorów, niestrudzona propagatorka przenoszenia międzynarodowych standardów analizy i wizażu na polski grunt!

zawodowego KURSU KOLORYSTY

ZAPISZ się na XII edycję

Zaczynamy już 12 marca | godz. 20.00

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Aby zapisać się na szkolenie

wypełnij poniższy formularz.

Po wysłaniu formularza otrzymasz na swój adres e-maila zwrotnego, zawierającego potwierdzenie zapisu oraz informacje dotyczące płatności.

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych celem realizacji usługi szkoleniowej i usługi newslettera, przez firmę IBP z siedzibą w Warszawie, ul. Nowogrodzka 18/U1, Nip:521 286 64 80 (administrator danych). Mogę cofnąć zgodę w każdym czasie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności.

ul. Nowogrodzka 18/U1

00-511 Warszawa

508 300 747

TEL:

email:

508 300 757

TEL:

info@artistofcolor.pl