Adres Akademii: ul. Nowogrodzka 18/U1, 00-511 Warszawa

tel. /22/ 424 70 58, 508 300 747, mail: info@makeupinstructors.com

Ośrodek szkolenia wizażystów oraz instruktorów wizażu!


Ponad 700 wizażystów z całej Polski

już ukończyło to szkolenie !!

START 2 marca 2020!

Sytuacja zmusza nas do pozostania w domu,

ale ten czas nie musi być stracony,

WYKORZYSTAJ GO W SPOSÓB WARTOŚCIOWY !

jednak odbyły się dopiero 4 zajęcia, więc
wciąż możesz do nas
dołączyć !

Szkolenie wystartowało już 2 marca,

która odbyła się 12 LUTEGO g. 20:00

LEKCJI DEMO

Obejrzyj nagranie z:

W tym roku wprowadzamy na polski rynek usługę analizy kolorystycznej -

w nowej, artystycznej odsłonie, gwarantującej świeże spojrzenie na kolor pozbawione jakichkolwiek schematów i ograniczeń!


Przeżyj z nami KOLORYSTYCZNA REWOLUCJĘ!!!

ARTIST OF COLOR to imponujący zestaw 900 odcieni inspirowanych pięknem i wyjątkowością kolekcji HAUTE COUTURE. Dzięki bogatej w niuanse gamie barw, kolorystka może BEZBŁĘDNIE ocenić typ urody, dobrać najpiękniejsze kolory w makijażu oraz stworzyć indywidualną, "szytą na miarę" paletę barw dla swojej klientki.


ZAINTRYGOWANA ??? Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej weź udział w pierwszych, BEZPŁATNYCH zajęciach szkoły kolorystycznej
i przekonaj się, czy chcesz wejść z nami do świata kolorów!

Naucz się ŚWIADOMIE dobierać kolory!

Już TERAZ zdobądź licencję kolorystki!

Międzynarodowa technika analizy już w Polsce!

  • Większość szkół wizażu prowadzi zajęcia z analizy wyłącznie w oparciu o zasady, które od dawna nie są już aktualne (4 pory roku). Tymczasem, nie każda kobieta prezentuje zdecydowanie ciepłą lub chłodną urodę. Taki tradycyjny podział prowadzi do wielu nieporozumień i błędów w pracy wizażysty i stylisty !!!

  • Od wielu lat na zagranicznych rynkach wizażowych standardem jest analiza obejmująca 12 typów urody (możesz to sprawdzić wchodząc na międzynarodowe fora, na których wypowiadają się wizażystki i stylistki). Dawny system rozróżniający wyłącznie 4 pory roku uważany jest za technikę przestarzałą, schematyczną, stwarzającą sztuczne podziały.

Podczas szkolenia nauczymy Cię prawidłowo oceniać nawet najtrudniejsze, najbardziej nieoczywiste typy urody i dopierać do nich harmonizujące gamy barw, które możesz wykorzystać w makijażu i stylizacji.

Ile razy w swojej karierze miałaś problem z jednoznacznym zakwalifikowaniem swojej klientki do jednej z czterech pór roku, ponieważ wyglądała dobrze zarówno cieplejszych jak i chłodniejszych odcieniach? Jak często, po skończeniu makijażu, dochodziłaś do wniosku, że cienie, które zastosowałaś na powiekach, nie współgrają z urodą klientki i powinnaś zastosować inne kolory, ale nie wiesz jakie?

Poznasz najnowocześniejszy i niezwykle skuteczny system identyfikacji typów kolorystycznych, na którym pracują najlepsi światowi styliści

Konkretna, szczegółowa wiedza podawana w bardzo usystematyzowany, uporządkowany sposób bez zbędnego przeciągania.


Świetnie przygotowane materiały do których w każdej chwili możesz powrócić.


Szkolenie zmuszające uczestników do interakcji z wykładowcą, zorientowane na kształcenie umiejętności praktycznych w zakresie analizy typów urody oraz stymulowanie kolorystycznej kreatywności.

Nasze mocne strony:

„Życie ma tyle kolorów, ile potrafisz w nim dostrzec.”

Nie trzymaj się kurczowo starych zasad,

zmień nieaktualną teorię 4 pór roku na

elastyczny i skuteczny system analizy!

Etap pierwszy

najbardziej merytoryczne szkolenie dla wizażystów na rynku,
które jako jedyne pomaga "ZROZUMIEĆ KOLORY"!Umiejętne połączenie teorii i praktyki to najwłaściwsza droga do osiągnięcia sukcesu w pracy z kolorem.

Dlatego kurs kolorystyczny został podzielony na dwa etapy:

Szkolenie on-line

Pierwszy etap szkolenia obejmuje zajęcia on-line, podczas których UPORZĄDKUJEMY Twój Świat barw! Krok po kroku poznasz technikę wykonywania analizy i zdobędziesz kluczowe kwalifikacje umożliwiające Ci w przyszłości profesjonalne wykonywanie zawodu kolorystki. Bardzo szczegółowo omówimy wszystkie dwanaście typów kolorystycznych oglądając przykładowe zdjęcia kobiet o danym typie urody, ukazanych w różnych stylizacjach, będziemy oceniać czy dany kolor ubioru jest prawidłowy, czy przeciwnie – nie pasuje do kobiety, wykonamy szereg analiz on-line. Podczas szkolenia nauczysz się w bardziej analityczny sposób patrzeć na barwy, rozróżniać typy kolorystyczne i zwracać uwagę na każdy, najdrobniejszy detal wyglądu.

Dopiero po ukończeniu szkolenia on-line, gdy dobrze zrozumiesz i przyswoisz sobie zasady nowoczesnej analizy, nazwy 12 typów i sposoby budowania dla nich gam kolorystycznych, możesz wziąć udział w naszych warsztatach stacjonarnych. Podczas zajęć w studio nigdy nie omawiamy teoretycznych zasad systemu, tylko pracujemy na modelkach, wykonując krok po kroku przynajmniej 2-3 analizy na każdych zajęciach. Wszystkie uczestniczki warsztatów mają przydzielone własne zestawy chust do analizy oraz ramy kolorystyczne dla poszczególnych typów i samodzielnie wykonują analizy na modelkach. W salonie mamy do dyspozycji wiele zestawów chust i ram, więc każda uczestniczka warsztatów ma oddzielny komplet akcesoriów do dyspozycji.

Warsztaty stacjonarne (fakultatywne)

Etap drugi

Nasza interaktywna Akademia Barw uznawana jest za:

zajęcia prowadzone w czasie rzeczywistym

z udziałem instruktora

dostępne po ukończeniu szkolenia on-line

UWAGA!!! Startujemy już 2 marca 2020

- szkolenie dostępne z każdego miejsca w Polsce!!

Ramowy program kursu kolorystycznego on-line

Gwarantujemy Ci mnóstwo ciekawych, przydatnych informacji - a jedyne co TY musisz zrobić, to zalogować się

do wirtualnej klasy i aktywnie uczestniczyć w dynamicznym i bogatym merytorycznie seminarium!

Wprowadzenie do nowego systemu 12 typów, znaczenie atrybutów kolorystycznych w tradycyjnej technice analizy (4 pory roku) i w nowym systemie 12 typów, rozłożenie poszczególnych typów urody na kole kolorów, płynne przenikanie pomiędzy typami.

Omówienie pierwszego etapu analizy w nowym systemie – określanie tzw. Key Color Charakteristic,

opis sześciu kluczowych grup kolorystycznych, ćwiczenia na zdjęciach modelek.

Pory roku i ich ascedenty, rozróżnianie siostrzanych typów kolorystycznych, końcowy etap analizy - oznaczenie wyniku, praktyczne ćwiczenia w grupach z zakresu kompleksowej oceny typu kolorystycznego na podstawie zdjęć gwiazd, analiza trudnych przypadków, wykorzystanie ram.


Odsłaniamy fascynujące tajniki poszczególnych pór roku. Szczegółowo omówiamy typy:

- wiosenne: Light, Warm, Clear

- letnie: Light, Cool, Soft

- jesienne: Warm, Soft, Deep

- zimowe: Cool, Clear, Deep

Wyjaśniamy różnice pomiędzy poszczególnymi typami należącymi do tej samej pory roku, uczymy się indywidualnego komponowania adekwatnych palet kolorystycznych, oceniamy stylizacje celebrytek reprezentujących poszczególne typy urody, studiujemy porady dotyczące kompleksowej stylizacji wizerunku tzn. optymalnych krojów, fasonów, technik makijażu dla każdego z 12 typów urody.

Gdy już znamy charakterystykę każdego z dwunastu typów kolorystycznych, jesteśmy gotowi, by zrobić kolejny krok – czyli nauczyć się tworzenia perfekcyjnych stylizacji, utrzymanych w kolorach, które pasują do każdego omawianego wcześniej typu urody. Zaprezentujemy wam skompletowane, inspirowane modą zestawy ubrań oraz dodatków przygotowane dla każdej z pór roku, omówimy tzw. kluczowe kolory w ubiorze i makijażu, które najefektowniej podkreślają wizerunek danego typu, uzupełnimy te porady o wskazówki dotyczące możliwych zmian koloru włosów w obrębie danego typu.


W końcowym etapie seminarium przeanalizujemy, jak upływ czasu i proces starzenia skóry i włosów wpływa na naturalną kolorystykę twarzy i jak należy z wiekiem zmieniać paletę barw przypisaną do danego typu urody. Dowiemy się także, jak można swobodnie przejść z jednego typu kolorystycznego w drugi. Ponadto pokażemy, jak przeprowadzić analizę u mężczyzn – przedstawimy przykłady takich analiz. Na zakończenie kilka słów o analizie typów egzotycznych.

  • Podczas cyklu 16 spotkań stopniowo nauczysz się zasad nowego systemu, szczegółowo omówimy również sposób przeprowadzania samej analizy, gdyż jest on zupełnie inny niż w przypadku 4 pór roku.

  • Zajęcia on-line mają charakter warsztatów praktycznych, bazujących na konkretnych przykładach, stylizacjach i zdjęciach, co pomaga precyzyjniej wytłumaczyć różnice pomiędzy kolorystycznymi porami roku.

  • Kładziemy nacisk na umiejętność wyłapywania drobnych niuansów, które decydują o trafnym wyniku analizy.

  • Nasze szkolenie to jedyny kurs na rynku, które tak szczegółowo omawia wszystkie zagadnienia dotyczące nowoczesnego systemu analizy! Takiego kursu nie znajdziesz w żadnej innej placówce w Polsce.

Ze szkolenia wyniesiesz mnóstwo praktycznej wiedzy, która nie tylko okaże się niezwykle przydatna w pracy wizażysty lub/i stylisty ale
przede wszystkim całkowicie zmieni Twoje postrzeganie koloru!

Jeśli chcesz się przekonać jak dynamiczny i wartościowy merytorycznie może być kurs on-line

WEŹ UDZIAŁ W LEKCJI DEMO!!!

Aby wziąć udział w Lekcji DEMO,

która odbędzie się 12 LUTEGO,

wypełnij poniższy formularz!

LEKCJA DEMO

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych celem realizacji usługi szkoleniowej i usługi newslettera, przez firmę IBP z siedzibą w Warszawie, ul. Nowogrodzka 18/U1, Nip:521 286 64 80 (administrator danych). Mogę cofnąć zgodę w każdym czasie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności.

Poznaj naszą filozofię i podejście do koloru

Obejrzyj film a dowiesz się jak będą wyglądały Twoje zajęcia

bardzo szeroki zakres materiału

- dziesiątki zdjęć

i praktycznych przykładów

Zajęcia ON-LINE są dynamiczne ciekawe, a jednocześnie nie wymagają kosztownych i męczących podróży.

doskonałe szkolenie - poukładane merytorycznie, bogate w wiedzę, pomysłotwórcze

kurs systematyzuje

i porządkuje wiadomości

o kolorze

imponujące kwalifikacje

i doświadczenie instruktorki, stu procentowe zaangażowanie w prowadzenie zajęć !!

testy sprawdzające, dużo ćwiczeń praktycznych bezpośrednia kontrola wykładowcy

SZKOLENIE POPROWADZI:

ANNA CIECHOMSKA

Najbardziej doświadczona polska trenerka z zakresu zaawansowanej analizy kolorystycznej,

która od kilkunastu lat zajmuje się zagadnieniami teorii kolorów i profesjonalną

identyfikacją typów kolorystycznych. Ekspertka z zakresu nowoczesnych technik

analizy kolorystycznej, autorka niezliczonej ilości publikacji prasowych oraz szkoleniowych

dotyczących analizy kolorystycznej oraz budowania kompozycji barw,

osoba, która ma imponującą wiedzę i potrafi ją przekazać w sposób PASJONUJĄCY !!!

Jej szkolenia zawsze prezentują odmienne, wyjątkowo nowatorskie

i świeże podejście do analizy kolorystycznej i makijażu !!!

Dyplomowany mistrz wizażu i jedna z najbardziej doświadczonych kolorystek

w kraju.


Wieloletnia redaktor naczelna polskiej i międzynarodowej edycji profesjonalnego magazynu dla wizażystów "Make-up International".


Od ponad 10 lat jurorka największych ogólnopolskich mistrzostw makijażu (w tym przewodnicząca komisji JURY polskich eliminacji do mistrzostw świata w Düsseldorfie).


Współautorka prestiżowego albumu o makijażu artystycznym „The Art of Make-up” z udziałem największych polskich gwiazd.


Członek państwowej Komisji Zatwierdzającej Standardy Kwalifikacji Zawodowych dla zawodu wizażystka w Polsce.


Autorka licznych profesjonalnych publikacji szkoleniowych i programów nauczania dla wizażystów i kolorystów.


Autorka i pomysłodawczyni popularnych akcesoriów kolorystycznych w tym: chust, identyfikatorów, ram i karnetów kolorystycznych, ram do oceny temperatury karnacji oraz zestawu kolorysty ślubnego.


.... a przede wszystkim największa w branży PASJONATKA!! świata kolorów, niestrudzona propagatorka przenoszenia międzynarodowych standardów analizy i wizażu na polski grunt!Opinie naszych absolwentek

"Moją przygodę z edukacją pod okiem Ani rozpoczęłam pod koniec 2013r. Już po pierwszych zajęciach wiedziałam, że była to najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć. Czas zweryfikował to jeszcze bardziej. Z Ani wiedzy korzystam po dziś dzień kończąc już 4 kursy. Kolejny przede mną! Lepiej trafić nie możecie! Polecam!"

" Profesjonalne, merytoryczne, ciekawe, pełne pozytywnej energii szkolenia! A co najważniejsze dające praktyczną, najnowszą wiedzę, bez dorabiania zbędnej ideologii! Na pewno jeszcze nie raz skorzystam "

"Ukończyłam dwa kursy u Ani. Jestem zachwycona sposobem prowadzenia zajęć. Wszystko uporządkowane tak, że przekazywana wiedza sama wchodzi do głowy :) Ciekawa tematyka i ogromna wiedza prowadzącej sprawiają, że zaraz po zakończonych zajęciach ma się ochotę na więcej. Polecam każdemu i z niecierpliwością czekam na kolejne szkolenia! "

Joanna Ortega

Joanna Przybylska

Ania Świegoda

Podstawowe informacje


o szkoleniu:

ROZPOCZĘCIE ZAJĘĆ: 2 marca 2020 r.

Spotkania odbywają się on-line (w wirtualnej klasie)

raz w tygodniu, w poniedziałek o godz. 20,00
i trwają 1 godzinę zegarową.


Prosimy o zarezerwowanie co najmniej 30 dodatkowych minut, ponieważ nasz lekcje prawie zawsze się przedłużają !

CAŁY KURS OBEJMUJE: 16 spotkań

(+ bezpłatna lekcja DEMO)

WSZYSTKIE ZAJĘCIA KURSU SĄ NAGRYWANE - tuż po zakończeniu lekcji uczestnicy otrzymują prezentację z zajęć oraz link do odsłuchania nagrania. Dzięki temu w każdej chwili mogą powrócić do zagadnień poruszanych na zajęciach, a w razie nieobecności po prostu odsłuchać całą lekcję od początku.

ZAKOŃCZENIE ZAJĘĆ: 22 czerwca 2020 r.


Kurs kończy się egzaminem zdawanym on-line (nie ma potrzeby przyjazdu do Warszawy) i uzyskaniem certyfikatu kolorysty zawierającego indywidualny numer licencji, który uprawnia do świadczenia klientkom profesjonalnego poradnictwa kolorystycznego z wykorzystaniem naszych materiałów.

Absolwentki kursu analizy kolorystycznej on-line, po ukończeniu szkolenia i zaliczeniu egzaminu mogą kontynuować naukę na warsztatach stacjonarnych.

Kursy stacjonarne z analizy kolorystycznej są dostępne wyłącznie dla osób, które ukończyły szkolenie internetowe, ponieważ podczas zajęć w studio nie wyjaśniamy zasad analizy a jedynie trenujemy w praktyce wiedzę nabytą na szkoleniu on-line. Kursantki ćwiczą określanie typu kolorystycznego na modelkach wykorzystując chusty garderobiane, folie temperaturowe oraz ramy kolorystyczne stworzone specjalnie do pracy w systemie 12 typów urody. Warsztaty stacjonarne nie są obowiązkowe.

Sam kurs to nie wszystko

Po ukończeniu całego cyklu wykładów oraz zaliczeniu egzaminu otrzymasz także:

Kolorowy E-skrypt szkoleniowy

szczegółowo opisujący nową technikę analizy (80 stron)

Jest to pierwsza na rynku polskim publikacja prezentująca zasady nowej analizy, zawierająca:


• szczegółowy opis (krok po kroku) przeprowadzania analizy w nowym systemie w tym: technikę przypisywania kolejnych atrybutów kolorystycznych, sposoby rozróżniania siostrzanych typów urody, zasady tworzenia palet kolorystycznych...


• zdjęcia i opisy wszystkich 12 typów wraz z przykładami celebrytek należących do danego typu kolorystycznego


a poza tym wiele porad i wskazówek jak uniknąć zakwalifikowania klientki do niewłaściwego typu, jak dobierać odpowiednie stylizacje i makijaże etc ...

Są ogromnym wsparciem dla początkujących kolorystów. Odpowiedni LOOKBOOK należy wydrukować klientce po ukończeniu usługi analizy.

Na lookbookach mogą pracować wyłącznie licencjonowani koloryści, którzy ukończyli w naszej placówce profesjonalne szkolenie w zakresie analizy w systemie 12 typów. Wysyłając klientce Lookbooka należy wpisać swój numer licencji!

Bardzo pilnujemy tego by osoby, które nie zostały przeszkolone nie używały do pracy naszych publikacji, ponieważ mogą wprowadzić klientkę w błąd
.

po jednym dla każdego z 12 typów

(wraz z licencją do ich wykorzystywania w zakresie udzielania porad kolorystycznych)

12 LOOKBOOK'ów (na płycie lub do pobrania)

LOOKBOOK'i to idealne narzędzie

do pracy z klientkami!

W każdym LOOKBOOK'u znajdziesz:

• zdjęcie i szczegółowy opis typu,
• zalecaną paletę kolorystyczną,
• przykładowe zestawienia barw gotowe do wykorzystania w stylizacji i makijażu
• wskazówki co powinno się znajdować w szafie danego typu, jak dobierać ubrania, w jaki sposób kreować makijaż, jakie style (pin-up, grunge, vintage, glamrock...) najlepiej podkreślą dany typ urody

i wiele innych przydatnych wskazówek i porad!Każdy Lookbook jest dedykowany innemu typowi kolorystycznemu. Te publikacje nie tylko pomogą Ci usystematyzować wiedzę zdobytą podczas szkolenia, ale przede wszystkim służą do pracy z klientem.

Jest to jedyna technika analizy, w której klientka otrzymuje na piśmie tak szczegółowy opis swojego typu, prezentację zalecanej palety kolorów oraz wiele kompletnych przykładów stylizacji, stanowiących bezcenne źródło inspiracji z zakresu mody i wizażu.

12 LOOKBOOK'ów

PŁATNOŚCI

Ogromną zaletą kursu kolorystycznego w Color University jest bardzo elastyczny system płatności. Opłaty nie trzeba uiszczać z góry za całe szkolenie, możesz wybrać sobie najdogodniejszy sposób rozliczenia na przykład: rozłożyć opłatę na dwie raty lub płacić sukcesywnie raz w miesiącu. Istnieje możliwość opłacenia z góry całego szkolenia, wówczas koszt kursu jest obniżony o 20%.

UWAGA! W każdej chwili można zrezygnować z kontynuowania kursu.

Oferujemy naszym Kursantom szeroki wachlarz możliwości zapłaty. Do wyboru masz:

Opłata

WPISOWA

150 PLN

Opłatę wpisową każdy uczestnik uiszcza przy zapisie na kurs, następnie możesz wybrać jedną z zaprezentowanych obok opcji płatności za szkolenie.


Płatność w ratach

MIESIĘCZNYCH

250 PLN

Uiszczasz opłatę raz w miesiącu, więc w ciągu całego kursu będziesz musiała wykonać 4 przelewy w kwocie 250 PLN.


Uiszczasz opłatę na początku i w połowie kursu. W ciągu czterech miesięcy zajęć będziesz musiała wpłacić dwie raty za szkolenie

(po 450 PLN każda).

450 PLN

Płatność rozłożona

na 2 RATY

Płatność

JEDNORAZOWA

800 PLN

To zdecydowanie najlepsza opcja dla nas wszystkich :). Jeśli zapłacisz z góry za całe szkolenie wówczas koszt kursu będzie niższy o 20% :).


12 ultraciekawych lekcji
w wirtualnej klasie

z instruktorem

Skrypt szkoleniowy
80 stron

12 LOOKBOOK'ów
po jednym dla każdego
z typów urody

Certyfikat
z numerem licencji

+

+

+

Opłata za szkolenie on-line obejmuje:

Absolwentki kursu analizy kolorystycznej on-line, po ukończeniu szkolenia i zaliczeniu egzaminu mogą kontynuować naukę na warsztatach stacjonarnych. Warsztaty stacjonarne NIE SĄ OBOWIĄZKOWE!


Cena warsztatów stacjonarnych (tylko dla absolwentek szkolenia) to:

- 250 PLN za jeden dzień treningowy

- 420 PLN za dwa dni treningowe


kurs w formie on-line ?

Jak wygląda

Rozwijaj swoją pasję

bez kosztownych podróży!

Lekcje odbywają się w tzw.

wirtualnej klasie

gdzie grupa kursantów spotyka się ze swoim instruktorem.

nie musisz instalować

żadnego oprogramowania!

Aby uczestniczyć w zajęciach wystarczy Ci komputer i podłączenie do internetu.

na swój adres e-mail otrzymasz

tzw. linka dostępowego

W dniu szkolenia o ustalonej godzinie rozpoczęcia kursu usiądź przed komputerem

i po prostu kliknij w linka dostępowego, aby automatycznie dołączyć do wirtualnej klasy.

Klikasz na link

i "wchodzisz" do klasy!

po otwarciu klasy będziesz

widziała i słyszała instruktorkę

która prowadzi zajęcia, omawia temat, prezentuje zdjęcia, slajdy, wykresy, zadaje krótkie ćwiczenia

możesz brać aktywny udział

w seminarium on-line

nagrywamy wszystkie zajęcia

jeśli nie będziesz mogła być obecna na zajęciach

wysyłać swoje pytania na chacie, odpowiadać na pytania instruktorki, komentować lekcję oraz wspólnie z grupą analizować typy urody przykładowych modelek.

prześlemy Ci link do nagranego szkolenia, które będziesz mogła obejrzeć w dowolnym czasie.

Lekcje odbywają się w formie on-line, są dostępne

z każdego miejsca w Polsce, bez kosztownych podróży!!!

ZAPISZ się na XI edycję

REGISTER NOW

Aby zapisać się na szkolenie kolorystyczne wypełnij znajdujący się obok formularz. Po wysłaniu formularza otrzymasz na swój adres e-maila zwrotnego,

zawierającego potwierdzenie zapisu na szkolenie

oraz informacje organizacyjne.

| godz. 20.00

Zaczynamy już 20 Stycznia '20

Wszystkie zajęcia kursu są nagrywane! Jeśli nie uda Ci się wziąć udziału w lekcji o podanej godzinie, zawsze będziesz mogła ją odsłuchać w późniejszym terminie.

Zapisz się na szkolenie

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

60,00

za zajęcia

szkolenie on-line

zawodowego KURSU KOLORYSTY

od

Uwaga! Jeśli po wysłaniu formularza nie otrzymasz z naszego systemu e-maila zwrotnego koniecznie sprawdź swój folder SPAM lub skontaktuj się z nami:


mail: kursy@znajdzswojkolor.pl
tel. 508 300 747, 508 300 747


Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych celem realizacji usługi szkoleniowej i usługi newslettera, przez firmę IBP z siedzibą w Warszawie, ul. Nowogrodzka 18/U1, Nip:521 286 64 80 (administrator danych). Mogę cofnąć zgodę w każdym czasie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności.

Analizę w systemie 12 pór roku przeprowadzamy bazując na klasycznych chustach garderobianych (117 odcieni) pogrupowanych w zestawy odpowiadające kluczowym grupom kolorystycznym. Korzystamy również z 12 ram dla poszczególnych typów urody, które pozwalają uniknąć zakwalifikowania klientki do niewłaściwego podtypu. Oprócz tego kursantki mają do dyspozycji, folie oraz ramy do oceny temperatury karnacji a także program komputerowy.


Jeśli jesteś zainteresowana najwyższej jakości, profesjonalnymi akcesoriami kolorystycznymi napisz maila na adres:

kursy@znajdzswojkolor.pl


Pobierz BEZPŁATNIE wybrane publikacje, autorstwa Anny Ciechomskiej, dotyczące analizy kolorystycznej:

W publikacji zawarliśmy mnóstwo przydatnych porad dla osób, które chcą rozpocząć pracę w zawodzie kolorystki, odpowiadamy na pytania dotyczące optymalnego oświetlenia oraz zaaranżowania stanowiska kolorystycznego, podpowiadamy jak przygotować klientkę do analizy, jak właściwie oceniać kolorystykę cery, oczu i włosów etc...

Szczegółowo opracowany i aż 40 stronicowy

Podręcznik dla kolorystki

Publikacje prasowe:

Artykuł na temat analizy kolorystycznej w systemie 12 typów urody opublikowany w magazynie "Make-up International"

Artykuł na temat nowatorskiej usługi - ślubnej analizy kolorystycznej opublikowany w magazynie "Beauty Inspiration"

Nasze autorskie akcesoria kolorystyczne

Zestaw do nowoczesnej analizy w systemie 12 typów urody

Zestaw kolorysty ślubnego

- ślubne kolory przewodnie

W 2015 roku wprowadziliśmy na rynek polski nowatorski system doboru bieli ślubnej oraz tzw. ślubnych kolorów przewodnich przy pomocy specjalnego zestawu RAM kolorystycznych (zawierających gotowe kompozycje ślubne dopasowane do różnych typów urody) oraz zestawu akcesoriów dodatkowych (karty wynikowe, wzorniki kolorów przewodnich dla klientki, karty stylizacji ślubnych).


W marcu przeszkoliliśmy ponad 420 wizażystów z 12 miast Polski z zakresu wykonywania usługi ślubnej analizy kolorystycznej.

Autorski system próbek kolorystycznych

FEERIA BARW

Jest to PIERWSZY TEGO RODZAJU SYSTEM NA RYNKU !!! Kolorystka nie zamawia gotowych wachlarzyków, a otrzymuje zestaw KILKUSET pięknych odcieni, od stonowanych po najbardziej jaskrawe i wyraziste, w tym popularne kolory z kolekcji PANTONA. Z tych pojedynczych listków kolorystka może stworzyć dla swojej klientki unikalną paletę barw (w formie wachlarzyka) o nowoczesnej, aktualnej kolorystyce. Próbki kolorystyczne wykorzystane do tworzenia wachlarzy zostały wyprodukowane przy użyciu nowoczesnych technologii, dzięki czemu baza kolorystyczna jest niezwykle szeroka. System „FEERIA BARW” zawiera wskazówki jak spośród kilkuset odcieni wybrać barwy najkorzystniejsze dla danego typu urody (odcienie są ponumerowane i opisane), ale jednocześnie pozwala kolorystce na wykazanie się kreatywnością i kolorystyczną intuicją i stworzenie od podstaw własnej palety.


Jeśli jesteś zainteresowana najwyższej jakości, profesjonalnymi akcesoriami kolorystycznymi napisz maila na adres: kursy@znajdzswojkolor.pl


Umożliwia tworzenie indywidualnych

wachlarzyków dla klientek

Kontakt

ul. Nowogrodzka 18/U1

00-511 Warszawa

UNIWERSYTET DLA WIZAŻYSTÓW:
najszersza oferta edukacyjna dla wizażystów w Polsce, szkolenia na wszystkich poziomach zaawansowania,

od podstaw po państwowe kwalifikacje mistrzowskie!

508 300 747

TEL:

email:

info@makeupinstructors.com

508 300 757

kom:

kursy@znajdzswojkolor.pl