Adres: ul. Nowogrodzka 18/U1, 00-511 Warszawa

tel. 508 300 747, 508 300 757 mail: info@makeupinstructors.com

A K A D E M I A K O L O R Y S T Y C Z N A

KURS KOLORYSTYCZNY (LEKJA DEMO)

XI edycja

zajęcia on-line + warsztaty stacjonarne

- Zdobądź licencję kolorystki!

- Naucz się patrzeć na kolory oczami artysty!

- Pracuj na nowoczesnych i bardzo skutecznych akcesoriach w wersji PREMIUM - odkryjemy przed Tobą cały ocean barw, odcieni, połączeń, zestawów!

Szkolenie wystartowało już 2 marca,

jednak odbyły się dopiero 4 zajęcia, więc
wciąż możesz do nas
dołączyć !

Sytuacja zmusza nas do pozostania w domu,

ale ten czas nie musi być stracony,

WYKORZYSTAJ GO W SPOSÓB WARTOŚCIOWY ! 

LEKCJI DEMO


która odbyła się 12 lutego '18 godz. 20.00


Odsłuchaj nagranie z

W tym roku wprowadzamy na polski rynek usługę analizy kolorystycznej - w nowej, artystycznej odsłonie, gwarantującej świeże spojrzenie na kolor pozbawione jakichkolwiek schematów i ograniczeń!


Przeżyj z nami KOLORYSTYCZNA REWOLUCJĘ!!!

ARTIST OF COLOR to imponujący zestaw 900 odcieni inspirowanych pięknem i wyjątkowością kolekcji HAUTE COUTURE. Dzięki bogatej w niuanse gamie barw, kolorystka może BEZBŁĘDNIE ocenić typ urody, dobrać najpiękniejsze kolory w makijażu oraz stworzyć indywidualną, "szytą na miarę" paletę barw dla swojej klientki.


Weź udział w pierwszych, BEZPŁATNYCH zajęciach kursu kolorystycznego i przekonaj się, czy chcesz wejść z nami do świata kolorów!

Aby otrzymać link do nagrania z lekcji Demo

WYPEŁNIJ FORMULARZ

Dzień przed zajęciami Demo, na powyższy adres e-mail otrzymasz link dostępowy do szkolenia!

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych celem realizacji usługi szkoleniowej i usługi newslettera, przez firmę IBP z siedzibą w Warszawie, ul. Nowogrodzka 18/U1, Nip: 521 286 64 80 (Administrator Danych). Mogę cofnąć zgodę w każdym czasie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności.

2 marca ruszyła

XI edycja

zawodowego kursu z zakresu:

Międzynarodowej techniki

analizy kolorystycznej

w systemie 12 typów urody

Szczegółowe informacje dotyczące szkolenia (program, cennik) znajdziesz na poniższej stronie:

Zajęcia odbywają się on-line,

szkolenie kończy się egzaminem

zdawanym przez internet.

DOŁĄCZ D NAS :)

Naucz się ŚWIADOMIE dobierać kolory!

Już TERAZ zdobądź licencję kolorystki!

Etap pierwszy

najbardziej merytoryczne szkolenie dla wizażystów na rynku,
które jako jedyne pomaga "ZROZUMIEĆ KOLORY"!Umiejętne połączenie teorii i praktyki to najwłaściwsza droga do osiągnięcia sukcesu w pracy z kolorem.

Dlatego kurs kolorystyczny został podzielony na dwa etapy:

Szkolenie on-line

Pierwszy etap szkolenia obejmuje zajęcia on-line, podczas których UPORZĄDKUJEMY Twój Świat barw! Krok po kroku poznasz technikę wykonywania analizy i zdobędziesz kluczowe kwalifikacje umożliwiające Ci w przyszłości profesjonalne wykonywanie zawodu kolorystki. Bardzo szczegółowo omówimy wszystkie dwanaście typów kolorystycznych oglądając przykładowe zdjęcia kobiet o danym typie urody, ukazanych w różnych stylizacjach, będziemy oceniać czy dany kolor ubioru jest prawidłowy, czy przeciwnie – nie pasuje do kobiety, wykonamy szereg analiz on-line. Podczas szkolenia nauczysz się w bardziej analityczny sposób patrzeć na barwy, rozróżniać typy kolorystyczne i zwracać uwagę na każdy, najdrobniejszy detal wyglądu.

Dopiero po ukończeniu szkolenia on-line, gdy dobrze zrozumiesz i przyswoisz sobie zasady nowoczesnej analizy, nazwy 12 typów i sposoby budowania dla nich gam kolorystycznych, możesz wziąć udział w naszych warsztatach stacjonarnych. Podczas zajęć w studio nigdy nie omawiamy teoretycznych zasad systemu, tylko pracujemy na modelkach, wykonując krok po kroku przynajmniej 2-3 analizy na każdych zajęciach. Wszystkie uczestniczki warsztatów mają przydzielone własne zestawy chust do analizy oraz ramy kolorystyczne dla poszczególnych typów i samodzielnie wykonują analizy na modelkach. W salonie mamy do dyspozycji wiele zestawów chust i ram, więc każda uczestniczka warsztatów ma oddzielny komplet akcesoriów do dyspozycji.

Warsztaty stacjonarne (fakultatywne)

Etap drugi

Nasza interaktywna Akademia Barw uznawana jest za:

zajęcia prowadzone w czasie rzeczywistym

z udziałem instruktora

dostępne po ukończeniu szkolenia on-line

Szczegółowe informacje dotyczące szkolenia

(program, cennik) znajdziesz na poniższej stronie: