Opinie naszych absolwentek

"Moją przygodę z edukacją pod okiem Ani rozpoczęłam pod koniec 2013r. Już po pierwszych zajęciach wiedziałam, że była to najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć. Czas zweryfikował to jeszcze bardziej. Z Ani wiedzy korzystam po dziś dzień kończąc już 4 kursy. Kolejny przede mną! Lepiej trafić nie możecie! Polecam!"

" Profesjonalne, merytoryczne, ciekawe, pełne pozytywnej energii szkolenia! A co najważniejsze dające praktyczną, najnowszą wiedzę, bez dorabiania zbędnej ideologii! Na pewno jeszcze nie raz skorzystam "

Joanna Ortega

"Ukończyłam dwa kursy u Ani. Jestem zachwycona sposobem prowadzenia zajęć. Wszystko uporządkowane tak, że przekazywana wiedza sama wchodzi do głowy :) Ciekawa tematyka i ogromna wiedza prowadzącej sprawiają, że zaraz po zakończonych zajęciach ma się ochotę na więcej. Polecam każdemu i z niecierpliwością czekam na kolejne szkolenia! "

Joanna Przybylska

Ania Świegoda

szkolenia prowadzone przez:

Annę Ciechomską

Angelika Olsza

"Ania Ciechomska zaraża optymizmem i pozytywną energią. Szkolenia z nią są fantastyczną przygodą pełną kolorów i pasji. Ania jest profesjonalistą w każdym calu, który umie przekazać swoją wiedzę. Gorąco polecam szkolenia w Makeup Instructors Academy. "

"Szkolenia Ani Ciechomskiej są dla mnie studnią bez dna....wiedza, jaką przekazuje swoim kursantkom- płynie, płynie, płynie.....To szkolenia dynamiczne, kolorowe, rozwojowe, poszerzające percepcję...urozmaicane ciekawymi przykładami , np. z historii mody...Jestem pod dużym wrażeniem. "

Monika Mol

"W MakeUp Instructors Academy ukończyłam kurs analizy kolorystycznej oraz stylisty ślubnego. Obydwa szkolenia świetnie przygotowane pod względem merytorycznym, napakowane masą informacji. Bardzo dobre materiały szkoleniowe. Prowadząca szkolenia Ania to ekspert w swojej dziedzinie, ogromna wiedza, doświadczenie i pasją. Potrafi przekazać wiedzę w bardzo przystępny sposób a przy tym jest przesympatyczną i ciepłą osobą. Polecam z całego serca szkolenia Ani. Sama pewnie jeszcze do niej wrócę. "

Dorota Chodkowska

"Pani Ania prowadzi świetne szkolenie, najlepsze na jakich byłam. Uwielbiam Jej szkolenia oprócz ogromnej wiedzy jaka Pani Ania posiada to jeszcze ta osobowość :) jest Pani niesamowita. Po skończonym szkoleniu czekam z niecierpliwością na kolejne szkolenia to chyba uzależnienie ale to dlatego ze te szkolenia są naprawdę świetne -najlepsze POLECAM WSZYSTKIM !!!! "

Monika Olenicz

"Polecam szkolenia Akademii Make Up Instructors każdemu, kto chce pogłębić swoją wiedzę na temat tworzenia wizerunku, stylizacji i pracy z kolorami. Fachowa wiedza przekazywana w sposób bardzo ciekawy i angażujący przez Annę Ciechomską,człowieka z pasją i profesjonalistkę w każdym calu. Mnóstwo przykładów, które pozwalają zrozumieć przedstawiane zagadnienie. Kompleksowo opracowane materiały podsumowujące każdy etap szkolenia. To tylko kilka z powodów, dla których polecam szkolenia Ani Ciechomskiej! "

Kalina Kaczmarek

"Z całego serca polecam szkolenia autorstwa Ani Ciechomskiej. Są rewelacyjnie przygotowane, niezwykle profesjonalnie i bardzo obszernie traktują każdy nawet najdrobniejszy szczegół. Jeżeli do czegoś jeszcze nie dotarłeś w poszukiwaniu odpowiedzi na nurtujące Cię pytania w dziedzinie wizażu, stylizacji, autoprezentacji, analizy kolorystycznej, analizie stylu, stylizacji ślubnej....itd itd, to z Anią odkryjesz to na pewno, a nawet więcej. Ania ma holistyczne podejście na temat postrzegania piękna i "ubierania" go w najpiękniejsze szaty kolorów , kształtów, wyobrażeń. Jest studnią bez dna jeśli chodzi o wiedzę szeroko pojętą w zakresie kreowania wizerunku. Ania sprawia, ze na kwestie, które zdawało Ci się ze masz już wypracowane i określone spojrzenie, zaczynasz patrzeć zupełnie inaczej, odkrywasz je na nowo. Materiały, które trafiają do jej uczniów są przygotowane w równie czytelny i przemyślany sposób. Są bardzo ciekawe i obszerne, opracowane szczegółowo i profesjonalnie. Przy tym wszystkim, jest bardzo ciepłą i kochaną osobą, która chętnie dzieli się ze słuchaczami swoją wiedzą. Mam nadzieję, ze szkolenia będą trwać i pojawiać się wciąż nowe,bo to przyjemność w nich uczestniczyć. Ania gromadzi wokół siebie wyjątkowych i przemiłych ludzi , którzy wnoszą wiele dobrej energii we wzajemne relacje. Dziękuje serdecznie za możliwość bycia Twoim słuchaczem ... "

Lilla Łaska

"Szkolenia Ani Ciechomskiej są wyjątkowo ciekawe, prowadzone w sposób dynamiczny, angażują słuchacza i nie pozwalają się nudzić. Dostarczają ogrom specjalistycznej wiedzy, a wszystko jest wytłumaczone w sposób bardzo przystępny i przyjemny. Ania jest najlepszą nauczycielką jaką kiedykolwiek miałam! Jest też wspaniałą, ciepłą i pomocną osobą. Jest WYJĄTKOWA. Swoimi umiejętnościami mogłaby obdarzyć kilka osób! A jej szkolenia uzależniają - na pewno nie skończysz tylko na jednym i nie będziesz już chciała mieć innej nauczycielki :)"

Edyta Rawa

"Zdecydowanie polecam szkolenia Ani Ciechomskiej!!! Jeśli ktoś ma obawy co do internetowej formy szkoleń, od razu mówię - są bezpodstawne!Pełen profesjonalizm, ogrom wiedzy, przesympatyczna prowadząca zarażająca swoją kolorystyczną pasją innych do tego stopnia, że chce się ciągle więcej i po szkoleniu tęskni się za wirtualną klasą bo nauka w takiej atmosferze to czysta przyjemność.Ilość i jakość przekazanej wiedzy bez wątpliwości warta zainwestowanych pieniędzy. Żałuję tylko, że natknęłam się na Anię tak późno."

Ania Dobrzelecka

"Szkolenia Ani Ciechomskiej są świetne, interesujące i bardzo merytoryczne. Mnóstwo zagadnień, pomysłów, innowacyjnych rozwiązań z dawką humoru, domowa atmosfera podczas szkoleń oraz pełna profesjonalna wiedza jaką nigdzie indziej nie doświadczyłem. Z pewnością gorąco polecam i skorzystam na pewno z kolejnych" ;-> "

Kamil Brzóska

"Ania jest niesamowicie profesjonalna, zaangażowana w role szkoleniowca i ma ogromna wiedzę w zakresie stylizacji i analizy kolorystycznej, dlatego z cala pewnością mogę polecić prowadzone przez nią zajęcia. Nie dość, ze sam przekaz informacji od kogoś kto tym żyje powoduje, ze aż chce się uczyć to jeszcze - jako osoba - Ania jest szalenie sympatyczna. No i przede wszystkim: wszystkie kursy Ani są ukierunkowane na zdobycie wiedzy, a nie samego dyplomu. Polecam!" "

Wiktoria Malak

"Ania Ciechomska prowadzi świetne szkolenia. Bardzo dużo wiedzy, mnóstwo wskazówek. Uważam, że są to jedne z najlepszych kursów na rynku. Prócz treści bardzo odpowiada mi ich forma on-line ponieważ lekcje są nagrywane. Można je odsłuchać w każdej chwili, wielokrotnie- taka forma nauki bardzo mi odpowiada. Z całego serca polecam J. "

Edyta Jabłońska

"Pracuje od 27 lat jako reżyser, fotograf i doradca wizerunku. Korzystając ze szkoleń Ani Ciechomskiej można odkryć wiele tajemnic świata kolorów, nauczyć się harmonijnego, modnego czy tez ekstrawaganckiego łączenia barw w komponowaniu garderoby i makijażu. Poza tym zagadnienia przedstawiane są fachowo i klarownie. Podczas kursów nie było ani jednego pytania, na które Ania nie miałaby odpowiedzi, co świadczy o wysokiej klasy profesjonalizmie. Poza tym sposób prowadzenia szkoleń jest tak przesympatyczny i uzależniający, ze po zakończonym kursie odczuwa się potrzebę skorzystania z kolejnego…. I kolejnego szkolenia. "

Aneta Cecek

"Akademia Make-up Instructors jest niewyczerpanym i rzetelnym źródłem wiedzy dla każdego kolorysty, makijażysty i stylisty. Ania Ciechomska jako wykładowca jest pełna pasji i prowadzi arcyciekawe zajścia, w trakcie których informacje przekazywane są w milej atmosferze, w lekki i przystępny sposób. "

Ewa Doszczak

"Szkolenia bardzo pasjonujące. Tak z analizy kolorystycznej, jak i stylisty ślubnego. W każdym przypadku dostajemy pełna paletę treści nie tylko teoretycznej, ale i cennych uwag praktycznych pomocnych w dalszej pracy. Temat jest realizowany niezależnie od czasu, a lekcje często trwają dużo dłużej niż jest w założeniu. Wszystko po to, aby przygotować adeptów do dalszej pracy"

Roksana Krzywniak

"Kursy w Make-up Instructors z Ania Ciechomską to strzał w 10-tkę! Duża ilość wiedzy przekazana w bardzo przystępny sposób, sporo praktycznych przykładów i ćwiczeń utrwalających wiedzę i umiejętności. W kwestii nauki analizy kolorystycznej jest to jedyne takie miejsce w Polsce. Z czystym sumieniem polecam :)"

Katarzyna Ćwiklińska