Ślubna Analiza Kolorystyczna

NOWA USŁUGA W OFERCIE WIZAŻYSTÓW ŚLUBNYCH
DOSTĘPNA OD SEZONU WIOSNA/LATO 2015!

ZAOFERUJ JĄ SWOIM KLIENTKOM JAKO PIERWSZA !

Łatwa, szybka, najmodniejsza usługa ślubna tego sezonu!

Zamów gotowy zestaw kolorysty ślubnego, z którym będziesz mogła od razu rozpocząć pracę!

Weź udział w profesjonalnym szkoleniu ślubnym "Bridal Look Ekspert", podczas zajęć praktycznych

prezentujemy krok po kroku technikę wykonania ślubnej analizy kolorystycznej.

czytaj więcej o szkoleniu >>


Etapy ślubnej analizy kolorystycznej

Usługa wykonywana jest przy pomocy gotowego zestawu profesjonalnych akcesoriów:

I etap analizy - dobór bieli ślubnej

II etap analizy - dobór ślubnych kolorów przewodnich

Śnieżna biel to odcień, który pasuje niewielu kobietom. Na szczęście od kilku lat w modzie ślubnej odchodzi się od tradycyjnego podejścia do koloru sukni ślubnej, a salony oferują kreacje w wielu odcieniach - od kredowej bieli, przez ecru po ciemne tonacje szampana.

Pierwszy etap analizy ślubnej polega na doborze bieli ślubnej, która pasuje do typu kolorystycznego klientki, przy pomocy chust w odcieniach: od kredowej bieli, przez ecru po ciemną tonację szampana. Nasze chusty wykonane są z oryginalnych tkanin wykorzystywanych w produkcji sukien ślubnych (najlepszy gatunek atłasu na rynku).

Odpowiednio dobrany odcień bieli podkreśli naturalne piękno Twojej klientki. Każdy typ kolorystyczny posiada biel, w której wygląda najkorzystniej.

Drugi etap analizy obejmuje dobór tzw. ślubnych kolorów przewodnich, które przyszła panna młoda wykorzystuje do skoordynowania wszystkich elementów oprawy ślubnej w tym: makijażu, dodatków, zaproszeń, aranżacji sali weselnej etc.. Dzięki zachowaniu ujednoliconej gamy barw cała oprawa ślubna sprawia wrażenie wyjątkowej, przemyślanej i dopracowanej.

Wizażystka dobiera odcienie pasujące do urody panny młodej przy pomocy 18 specjalnie przygotowanych RAM KOLORYSTYCZNYCH zawierających najpopularniejsze, pięknie zestawione kompozycje barw gotowe do wykorzystania w stylizacji ślubnej (m.in.: czerwień ze złotem, błękit z różem, róż z fioletem, róż ze srebrem, koral z turkusem, zieleń z pomarańczem, róż z zielenią, złoto z łososiem etc...)

Poniżej przykłady stylizacji ślubnych stworzonych na bazie kompozycji z ramy nr. 10 (zestawienie odcieni granatu i ostrej fuksji).

Rama nr. 10 (eleganckie zestawienie fuksji i granatu)

Kartę wynikową analizy
(Wedding Color Planner)

Na karcie Wedding Color Planner wizażystka zaznacza kolor bieli ślubnej, który pasuje do odcienia skóry i włosów przyszłej Panny Młodej. Klientka otrzymuje również prezentację swoich ślubnych odcieni przewodnich, które zostały wybrane w drugim etapie usługi, czyli w wyniku analizy z użyciem ram kolorystycznych. Oprócz wizualizacji samych kolorów przewodnich na karcie znajdują się inspirujące zdjęcia demonstrujące jak praktycznie wykorzystać te barwy w stylizacjach ślubnych.

Na ostatniej stronie karty Wedding Color Planner znajduje się tzw. face chart, na którym można wykonać projekt makijażu ślubnego oraz wypisać potrzebne kosmetyki.

Po zakończeniu ślubnej analizy kolorystycznej

klientka otrzymuje:

Wzornik ślubnych kolorów przewodnich
(w formie poręcznego wachlarzyka)

Gdy wizażystka wspólnie z klientką wybierze ramę z najkorzystniejszą, ślubną gamą kolorystyczną, przekazuje przyszłej pannie młodej karnet, w którym znajdują się cztery próbki kolorystyczne, identyczne z odcieniami na ramie. Barwy z wzornika stają się kolorami przewodnimi ślubu i od tej chwili wszystkie osoby współtworzące wizerunek pary młodej: wizażystka, grafik, specjaliści odpowiadający za wystrój sali, florystka etc.. powinni działać wyłącznie w oparciu o te kolory.

Dzięki karnetom kolorystycznym wszyscy specjaliści będą mieli spójną wizję tego, jak powinna wyglądać para młoda w tym szczególnym dla niej dniu.

Z czego składa się zestaw kolorysty ślubnego:

18 profesjonalnych RAM KOLORYSTYCZNYCH
z pięknymi, ślubnymi kompozycjami barw

Ramy kolorystyczne to jedyne w swoim rodzaju narzędzie pozwalające w bardzo szybki sposób sprawdzić i zademonstrować klientce jak zachowuje się jej twarz w towarzystwie aż 18 różnych gam odcieni. Ramy zawierają gotowe, piękne kompozycje ślubne, zarówno te o bardzo nowoczesnej stylistyce jak i utrzymane w klasycznym tonie. Kompozycje na ramach dopasowane są do różnych typów urody (ciepłych, chłodnych, głębokich, czystych, jasnych etc).

Kreatywny, nowoczesny wizerunek ślubny

Trwałe, solidne akcesoria profesjonalnego wizażysty

Ramy zostały wykonane metodą kaszerowania - kompozycje kolorystyczne zostały wprasowane na arkusze sztywnej lecz lekkiej tektury. Aby zabezpieczyć je przed działaniem promieni UV oraz uszkodzeniami mechanicznymi ramy zostały pokryte specjalną folią drukarską (nowość!!), która zapewni trwałość, odporność na ścieranie i wierność odwzorowania kolorów przez długi czas.

Dzięki pracy z ramami wizażystka nie musi sama wymyślać kompozycji ślubnej dla klientki, wystarczy wybrać spośród 18 gotowych propozycji, tę która najkorzystniej podkreśla urodę przyszłej Panny Młodej i dać jej gotowy pomysł na piękny, nowoczesny wizerunek ślubny.

Przykładowy zestaw kolorystyczny (Rama nr 11)

Ta wspaniała kompozycja ślubna pasuje do kobiet o ciepłym, głębokim typie urody. Intensywne, szlachetne barwy podkreślają kolor skóry i włosów, wydobywają odcień tęczówki. To właśnie kobiety o południowym typie urody wyglądają w takich kolorach pięknie i z klasą! Warto pamiętać, że te barwy pasują do nieco wystawnego ślubu w stylowym wnętrzu.

Oszałamiający efekt gwarantowany !!!

WYMIARY RAM wys: 45cm / szer: 34cm

18 kart zawierających przykładowe ślubne stylizacje
stworzone na bazie kolorów umieszczonych na ramach

Do każdej ramy kolorystycznej została dołączona karta zawierające Mood Board ze zdjęciami przykładowych stylizacji ślubnych utrzymanych w danej gamie kolorystycznej. Dzięki temu przyszłej pannie młodej łatwiej będzie wyobrazić sobie w jaki sposób wykorzystać w praktyce kompozycję, którą widzi na ramie. Będzie mogła również ocenić, na przykładzie zdjęć bukietów ślubnych, dekoracji stołów, projektów zaproszeń etc... czy ten zestaw barw w ogóle jej się podoba.

Akcesoria dla klientek po ukończonej usłudze
18
kart wynikowych oraz 18 karnetów z próbkami kolorów przewodnich

W zestawie kolorysty znajdują się karnety w formie wachlarzyków, które zawierają po cztery próbki kolorystyczne, odpowiadające odcieniom znajdującym się na ramach, a także karty wynikowe dla klientki (WEDDING COLOR PLANNER) z opisem jej bieli ślubnej, zestawem kolorów przewodnich (dopasowanym do wybranej ramy kolorystycznej) oraz facechartem.


W zestawie kolorysty znajduje się 18 wachlarzyków (wzorników barw przewodnich) oraz 18 kart wynikowych - po jednym egzemplarzu dla każdej ramy. Zarówno wzorniki barw przewodnich jak i karty wynikowe można domawiać w zestawach po 3 szt (koszty zostały podane na dole strony).


Na okładce karnetu oraz na pierwszej stronie karty wynikowej jest miejsce na Twoje dane, możesz przystawić pieczątkę z imieniem nazwiskiem oraz telefonem, lub wkleić adresówkę, aby klientka zawsze miała pod ręką kontakt do Ciebie.

Dwustronne chusty w odcieniach ślubnych (biel, ecru, szampan)
wykonane z najlepszego gatunkowo atłasu

Ostatni element zestawu kolorysty to chusty wykonane z oryginalnych tkanin ślubnych (gruby, satynowy atłas, w najlepszym, dostępnym gatunku!). Chusty są dwustronne (matowo/satynowe), więc oprócz odcienia wizażystka może sprawdzić, czy klientka korzystniej prezentuje się w matowym wykończeniu czy jednak powinna szukać kreacji ślubnej z satynowym połyskiem. Właściwy odcień bieli ślubnej należy zaznaczyć na karcie wynikowej, którą przyszła panna młoda otrzymuje po zakończeniu konsultacji.


niezapomnianego dnia ślubu

Pomóż swojej klientce opracować oryginalną wizję

Nie ograniczaj się wyłącznie do wykonywania makijaży!

Współczesna panna młoda nie jest już zainteresowana tradycyjną wizja wystawnego wesela w restauracji lub w domu weselnym. Kobiety przygotowujące się do ślubu, wzorem bohaterek z amerykańskich komedii romantycznych, poszukują swojego stylu i nowatorskich, kreatywnych pomysłów, które sprawią, że ten ważny dzień stanie się niezapomnianym przeżyciem.

pokaż, że jesteś właśnie nią – profesjonalistką o wysokich kwalifikacjach, która nie tylko pewną ręką wykona makijaż, ale także potrafi wykreować spójny wizerunek ślubny i w sposób fachowy doradzi w kwestii kolorów przewodnich.

Wyjdź z szeregu wizażystek,

Postaw się przez chwilę na miejscu Twojej klientki...

Czy poszukując wizażystki, która ma wykonać najważniejszy w Twoim życiu makijaż nie wybrałabyś osoby, która ma w swoim portfolio również doradztwo kolorystyczne?

Czy profesjonalistka, która potrafi skoordynować różne elementy wizerunku ślubnego, tak by tworzyły spójną całość, nie wydałaby Ci się bardziej kompetentna?

konkurencja na rynku jest OGROMNA !

Większość wizażystek może utrzymać się w zawodzie tylko dzięki zamówieniom na makijaże ślubne, właśnie dlatego

Jako pierwsza zaoferuj klientkom nowatorską, kreatywną a jednocześnie niedrogą usługę ŚLUBNEJ ANALIZY KOLORYSTYCZNEJ, to dla Ciebie podwójna korzyść:

- w bardzo łatwy i szybki sposób zapewnisz sobie dodatkowy dochód z każdej klientki

Zdobądź rynek ślubny w swoim mieście!!!

- podniesiesz swój prestiż profesjonalistki, będziesz miała atrakcyjniejszą, bardziej nowoczesną ofertę, dzięki czemu przyciągniesz więcej klientek

WAŻNE !!! Ogromną zaletą usługi ślubnej analizy kolorystycznej jest fakt, że wykonuje się ją bardzo szybko, w podstawowej wersji trwa od 45-60 min i jest prawie bezkosztowa.

Zamów zestaw kolorysty ślubnego!

W zestawie otrzymasz wszystkie akcesoria niezbędne do wykonania ślubnej analizy kolorystycznej, a także wzorniki i karty, które przekażesz klientce po zakończeniu usługi.

Cena zestawu:

ŚLUBNA ANALIZA KOLORYSTYCZNA to całkowicie nowa oferta na polskim rynku, która diametralnie zmieni poziom świadczonych usług związanych z makijażem i stylizacją ślubną. Jest to absolutnie PIONIERSKI PROJEKT dlatego dla wszystkich osób, które zamówią zestaw w pierwszej edycji przygotowaliśmy specjalną ofertę cenową oraz dodatkowy pakiet materiałów marketingowych.

INFORMACJE NA TEMAT OFERTY:

1. W pierwszej edycji jest dostępnych tylko 50 sztuk zestawów do analizy ślubnej.

2. Osoby, które teraz zamówią zestaw otrzymają:


- zniżkę na zakup zestawu wysokości 20%

Cena regularna zestawu (po wyczerpaniu pierwszego nakładu) to 990 PLN. Cena po rabacie to 790 PLN brutto.

- 50% zniżkę na jednodniowe szkolenia stacjonarne !

Szkolenia organizujemy w całej Polsce, podczas jednego dnia szkoleniowego prowadzimy zajęcia z zakresu m.in. ślubnej analizy kolorystycznej (ale także analizy w systemie 12 typów, oraz technik makijażu oka). Regularna cena szkolenia to 249 PLN. Osoby, które zakupią zestaw do analizy ślubnej, mogą wziąć udział w szkoleniu w cenie 120 PLN.

- płytę z materiałami marketingowymi

Na płycie znajdują się piękne wizualizacje, które możecie wykorzystać w swoich publikacjach marketingowych i na stronach internetowych.

Wykorzystaj nasze profesjonalne materiały marketingowe

na swojej stronie internetowej

Cena dodatkowych akcesoriów dla klientki:

Po zakończeniu usługi analizy kolorystycznej powinnaś dać swojej klientce kartę wynikową i przynajmniej jedną sztukę karnetu zawierającego próbki ślubnych kolorów przewodnich. Jeśli klientka będzie potrzebowała większej ilości karnetów (na przykład dla florystki czy dekoratora sali), wówczas możesz sprzedać jej wzorniki za niewielką, dodatkową opłatą. Karty oraz wzorniki do poszczególnych ram możesz u nas zawsze domówić:

Dodatkowe wzorniki sprzedajemy w zestawach po 3 sztuki w cenie: 28 PLN za komplet

Dodatkowe karty sprzedajemy w zestawach po 3 sztuki w cenie: 18 PLN za komplet

Aby zamówić zestaw kolorysty ślubnego

Wypełnij poniższy formularz

1. Aby zamówić zestaw kolorysty ślubnego prosimy o wypełnienie znajdującego się obok formularza.

2. Po wysłaniu formularza otrzymasz na swój adres e-maila zwrotnego, zawierającego potwierdzenie przyjęcia zamówienia oraz informacje dotyczące jego realizacji.

Uwaga! Jeśli nie otrzymasz e-maila zwrotnego koniecznie sprawdź swój folder SPAM lub skontaktuj się z nami: mail: sklep@znajdzswojkolor.pl

tel. (22) 424 70 58, 0 508 300 747

Zestaw 18 ram wraz z kompletami wzorników, kart wynikowych, kart Mood Board jest wysyłany pocztą na wskazany w zamówieniu adres, w terminie do 2 tygodni od otrzymania wpłaty na konto.

KONTAKT
Akademia Make-up Instructors
ul. Nowogrodzka 18 / U1, 00-511 Warszawa
tel. (22) 424 70 58, 0 508 300 747
adresy e-mail:
info@znajdzswojkolor.pl
kursy@znajdzswojkolor.pl


Zamówienie

UWAGA!!


Już w najbliższym wydaniu magazynu Beauty Inspiration ukaże się artykuł na temat ślubnej analizy kolorystycznej. Kolejne publikacje promujące kreatywne doradztwo ślubne JUŻ WKRÓTCE !!!

Bądź pierwszą, która wprowadzi tę modną usługę w swojej miejscowości!!

Podczas seminarium "Wedding Beauty Creator" prezentujemy krok po kroku
technikę wykonania ślubnej analizy kolorystycznej.

czytaj więcej o szkoleniu, sprawdź kiedy będziemy w Twoim mieście >>


UNIWERSYTET DLA WIZAŻYSTÓW: najszersza oferta edukacyjna w Polsce, szkolenia na wszystkich poziomach zaawansowania, od podstaw po państwowe kwalifikacje mistrzowskie!

Weź udział w naszych jednodniowych, autorskich szkoleniach, które odbywają się w największych miastach Polski!

Nasza placówka szkoleniowa w Warszawie - MAKE-UP INSTRUCTORS ACADEMY


Anna Ciechomska - dyplomowany mistrz wizażu, doświadczona trenerka i kolorystka, specjalistka z zakresu analizy kolorystycznej w systemie 12 typów urody, wieloletnia redaktor naczelna międzynarodowej edycji profesjonalnego magazynu dla wizażystów "Make-up International" (pismo wydawane przez koncern Kryolan w pięciu językach), założycielka prestiżowej szkoły kształcącej wizażystów oraz instruktorów wizażu Make-up Instructors Academy. Od ponad 10 lat jurorka największych ogólnopolskich mistrzostw makijażu (w tym przewodnicząca komisji JURY polskich eliminacji do mistrzostw świata w Düsseldorfie). Autorka licznych profesjonalnych publikacji szkoleniowych i programów nauczania dla wizażystów. Współautorka prestiżowego albumu o makijażu artystycznym „The Art of Make-up” z udziałem największych polskich gwiazd. Członek państwowej Komisji Zatwierdzającej Standardy Kwalifikacji Zawodowych dla zawodu wizażystka w Polsce.

Autorką wszystkich kompozycji barw w zestawie kolorysty ślubnego jak i samej formuły ram ślubnych jest:

Prowadzimy kursy od podstaw zakończone egzaminem czeladniczym i uzyskaniem państwowych uprawnień, dla osób które chciałyby zdobyć zawód wizażysty, warsztaty i kursy specjalistyczne z zakresu: analizy kolorystycznej, stylizacji ślubnej, stylizacji sylwetki, technik makijażu oka, szkolenia instruktorskie, przygotowanie do państwowych egzaminów mistrzowskich...

Analiza kolorystyczna w systemie 12 typów urody

Szkolenie internetowe + warsztaty stacjonarne (*nieobligatoryjne)
Profesjonalne, trzymiesięczne szkolenie on-line dla wizażystek, które chciałyby zająć się wykonywaniem analizy kolorystycznej w najnowocześniejszym systemie 12 typów urody. Zajęcia odbywają się „na żywo” w wirtualnej klasie, uczestniczki słyszą i widzą instruktora, mogą zadawać pytania podczas szkolenia, zaliczają egzamin końcowy. Jest to najbardziej prestiżowe szkolenie z zakresu analizy kolorystycznej w Polsce, które ukończyło już ponad 150 kolorystek.
Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji, w tym program szkolenia oraz link do odsłuchania bezpłatnej lekcji DEMO (1,5 godziny nagrania) napisz maila na adres: info@znajdzswojkolor.pl

Nasze szkolenia

Nasze szkolenia internetowe dostępne z każdego miejsca w Polsce!

Szkolenie internetowe + warsztaty stacjonarne (*nieobligatoryjne)
Profesjonalne, trzymiesięczne szkolenie on-line dla wizażystek, po którym otrzymasz Certyfikat Konsultanta Ślubnego oraz akcesoria, które pomogą ci od razu rozpocząć pracę. Podczas zajęć poznasz wszystkie kroje, fasony sukien ślubnych, nauczysz się dobierać długości welonów i trenów, dowiesz się jak zestawiać poszczególne dodatki, aby uzyskać harmonijny, wysmakowany efekt, poznasz najgorętsze style w modzie ślubnej i zasady nowoczesnej ślubnej analizy kolorystycznej na bazie międzynarodowego systemu 12 typów urody.
Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji na temat tego szkolenia, w tym program kursu, napisz maila na adres: info@znajdzswojkolor.pl

Certyfikowany stylista ślubny + ślubna analiza kolorystyczna

Spotkania warsztatowe w całej Polsce!

Jeśli nie jesteś z Warszawy możesz poznać nasze autorskie techniki malowania, zobaczyć "na żywo" w jaki sposób wykonujemy analizę kolorystyczną, spotkać najlepsze instruktorki i makijażystki gwiazd podczas jednodniowych warsztatów szkoleniowych organizowanych w największych miastach Polski!

MAKE-UP SHOW

Ponad 15 miast z całej Polski!

Wrocław

Opole

Bydgoszcz

Gdańsk

Szczecin

Poznań

Katowice

Kraków

Kielce

Rzeszów

Lublin

Białystok

i inne .....

INFORMACJE O SZKOLENIU:

Uwaga! Ogłaszamy rewolucję w polskim wizażu.
Z myślą o wszystkich zapracowanych wizażystkach i kosmetyczkach z różnych regionów Polski, które pragną się kształcić, ale nie mogą sobie pozwolić na przyjazd do Warszawy mamy rozwiązanie - jednodniowe skondensowane, niezwykle merytoryczne szkolenie wizażowe, podzielone na trzy części, podczas którego zaprezentujemy Ci:

- kreatywne techniki malowania oka: tworzenie ramy kolorystycznej zgodnej z budową powieki, podbijanie intensywności barwnej makijażu
- zasady analizy kolorystycznej w systemie 12 typów urody (w tym praktyczny pokaz analizy kolorystycznej wykonany na modelce z wykorzystaniem ram kolorystycznych, folii, chust do analizy)
- techniki ślubnej analizy kolorystycznej (w tym pokaz ślubnej analizy kolorystycznej krok po kroku)

Make-up to ekscytująca, ale także trudna pasja, która na świecie rozwija się w zaskakująco szybkim tempie. Trudno dotrzymać kroku najlepszym artystom makijażu, jednak wykorzystując przestarzałe techniki malowania, nie osiągniesz spektakularnych efektów! Dlatego weź udział w naszych kreatywnych warsztatach, podczas których będziemy się razem uczyć, inspirować i tworzyć!

Jeśli nie chcesz zostać w tyle dołącz do nas!

Szkolenie poprowadzi osobiście Anna Ciechomska, więc masz gwarancję najwyższego poziomu merytorycznego, mnóstwa przydatnej wiedzy i świetnie przygotowanych materiałów !!!

Jeśli jesteś zainteresowana otrzymaniem informacji na temat szkolenia w Twoim mieście napisz do nas: info@makeupinstructors.com

Znajdź pracę, którą kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia w swoim życiu.

Nasze motto :)