PIERWSZA W POLSCE ROCZNA SZKOŁA ON-LINE DLA

KOLORYSTÓW I KONSULTANTÓW WIZERUNKU

ZAJĘCIA ON-LINE I FAKULTATYWNE WARSZTATY STACJONARNE

Zapraszamy Was we wspaniałą kolorystyczno-stylizacyjną PODRÓŻ ❤ ❤. Nasza szkoła to najbardziej kreatywna przestrzeń edukacyjna dla wizażystów i profesjonalnych konsultantów wizerunku !!!


W nadchodzącym semestrze rozpoczynamy 9-miesięczny, SPECJALISTYCZNY PROGRAM KSZTAŁCENIA z zakresu dwóch niezależnie realizowanych modułów: zaawansowanej analizy kolorystycznej i stylizacji. Podczas swojego toku kształcenia możesz wybrać jeden z modułów lub realizować oba jednocześnie w trakcie jednego roku szkolnego. Zajęcia są prowadzone ON-LINE w oparciu o nowoczesne narzędzia long distance learning.

Zajęcia on-line + nieobowiązkowe warsztaty stacjonarne

 • Wiele osób kojarzy zajęcia on-line z biernym uczestnictwem i monotonią. TO DUŻY BŁĄD!! Nasze lekcje nie są serią nagranych wcześniej wykładów, przeznaczonych wyłącznie do odsłuchiwania. Bierzesz udział w interaktywnym szkoleniu prowadzonym "NA ŻYWO", podczas którego możesz komentować omawiane zagadnienia, zadawać pytania, wykonywać kreatywne ćwiczenia proponowane przez instruktora.

 • Nauka z domu wbrew pozorom nie oznacza, że będziesz się uczyła sama, po zalogowaniu do wirtualnej klasy spotkasz pozostałe koleżanki z grupy, z którymi wspólnie będziecie zdobywały wiedzę, dyskutowały, wykonywały ćwiczenia a także.... podchodziły do egzaminów :). Nasz lekcyjny czat na każdych zajęciach przeżywa prawdziwe oblężenie !!!!!!

 • Nigdy nie stracisz żadnej lekcji! Jeśli obawiasz się, że z powodu pracy lub nieprzewidzianych zdarzeń losowych możesz mieć problem z regularnym uczęszczaniem na zajęcia, to uspokajamy Cię, że w naszej wirtualnej akademii ten problem NIE ISTNIEJE! :) Wszystkie zajęcia są nagrywane, jeśli nie zdążysz zalogować się do wirtualnej klasy na czas, żadna partia materiału Ci nie umknie, będziesz mogła odsłuchać całe zajęcia lub ich fragment w dowolnym terminie.

 • Aby wziąć udział w lekcjach potrzebujesz jedynie komputera z dostępem do internetu! Nie obawiaj się żadnych barier technologicznych. Nie musisz instalować specjalnego oprogramowania. Aby wejść do wirtualnej klasy wystarczy kliknąć w linka, którego otrzymasz od nas mailem i w otwartym oknie przeglądarki zalogować się jako uczestniczka szkolenia. Logowanie polega na wpisaniu swojego imienia :).

 • Nie tracisz czasu, pieniędzy i energii na dojazd do szkoły. Możliwość nauki w domu, gwarantuje wygodę, komfort, które poprawią Twoje możliwości koncentracji. Ulubiony fotel lub sofa, wygodne domowe ubranie, kubek kawy lub herbaty – wirtualna klasa daje Ci nieograniczone możliwości stworzenia najlepszych warunków do nauki.

Nasze zajęcia są zawsze dynamiczne i angażujące ❤ !!!

Stawiamy na INTERAKCJĘ, mobilizujemy kursantki do zadawania pytań, wykonywania ćwiczeń, zamieszczania komentarzy, moderujemy zajęcia tak, by nikt nie pozostał BIERNY. Wierzymy, że dobra atmosfera i komunikacja w klasie jest bardzo ważna, nawet jeśli jest to klasa wirtualna.

Zapewniamy, że w naszej akademii nie będziesz się nudzić ani przez chwilę !!!!!

Ważną częścią procesu nauczania są WARSZTATY STACJONARNE, organizowane raz na kwartał w salonie szkoleniowym Make-up Instructors Academy. - całą teorię przenieśliśmy do Internetu, dzięki czemu na zajęciach stacjonarnych każdą minutę wykorzystujemy na ĆWICZENIA PRAKTYCZNE!!! Udział w warsztatach nie są obowiązkowy!

Roczna Akademia Analizy Kolorystycznej i Kreowania Wizerunku obejmuje
dwa główne moduły: KOLOR i STYLIZACJĘ

Podczas pierwszych czterech miesięcy szkoły rocznej weźmiesz udział w kompleksowym, licencjonowanym szkoleniu kolorystycznym z zakresu analizy w systemie 12 typów urody.

Dzięki temu zdobędziesz kluczowe kwalifikacje umożliwiające Ci w przyszłości

profesjonalne wykonywanie zawodu kolorystki.


Podczas zajęć nauczysz się w bardziej analityczny sposób patrzeć na kobiece twarze, rozróżniać typy kolorystyczne i zwracać uwagę na każdy, najdrobniejszy detal wyglądu:


- bardzo szczegółowo omówimy wszystkie dwanaście typów kolorystycznych oglądając przykładowe zdjęcia kobiet o danym typie urody, ukazanych w różnych stylizacjach, będziemy oceniać czy dany kolor jest prawidłowy, czy przeciwnie – nie pasuje do kobiety,

- wykonamy szereg analiz on-line.

Pozostałe treści programowe z zakresu analizy zostały podzielone na trzy grupy:

Ten dział obejmuje wszystkie najważniejsze zagadnienia związane z barwą, które najskuteczniej rozwijają instynkt kolorystyczny, są więc absolutnie niezbędne w pracy kolorysty, stylisty i wizażysty.
 • TWORZENIE BARW:
  Nauczysz się uzyskiwać różne odcienie kolorów za pomocą trzech barw podstawowych. Proces powstawania kolorów będziesz oglądać "na żywo" - instruktor, na Twoich oczach, dodając do siebie barwy podstawowe, pokaże Ci jak powstają takie odcienie jak oliwka, indygo, granat, khaki etc... Dzięki temu patrząc na daną barwę łatwiej będzie Ci określić czy jest ona kolorem chłodnym czy ciepłym, czystym czy stłumionym, ponieważ będziesz wiedziała z czego dany kolor się składa.

 • NAZWY BARW (będzie ich kilkaset!!):
  P
  odczas tego modułu dowiesz się jak wyglądają takie odcienie jak grynszpan, ultramaryna, cynober, antracyt... poznasz wiele ciekawych historii związanych z barwami, dzięki czemu łatwiej skojarzysz i zapamiętasz ich nazwy! Wykonamy wiele praktycznych ćwiczeń, polegających na odgadywaniu nazwy koloru danej części ubioru (spodni, bluzki, sukienki), dzięki czemu nauczysz się wykorzystywać poznane nazwy kolorów w życiu codziennym.

  Pamiętaj! Pod podstawową nazwą koloru (np. zieleń), kryje się cała paleta jego odcieni i to właśnie trafny, umiejętny wybór jednego z nich przesądza o udanym efekcie końcowym.
Najbardziej rozbudowana i oryginalna sekcja naszego szkolenia obejmująca innowacyjne techniki łączenia barw i kreowania nowoczesnych kompozycji. Nauczymy Cię wydobywać piękno
każdego koloru, poprzez umiejętne "wybicie" go za pomocą innych barw. Przekonasz się,
że każdy kolor (bez wyjątku!!) lepiej wygląda w kompozycji niż solo.
I dział kolorystyczny: COLOR CRASH COURSE
II dział kolorystyczny: COLOR MIX & MATCH

Barwa należy do najważniejszych elementów składowych stylizacji modowej czy wizażowej, jest postrzegana wcześniej niż kształt, fason czy rodzaj materiału. Podczas zajęć pomożemy Ci głęboko wniknąć w świat koloru, otrzymasz tyle praktycznej wiedzy, abyś w życiu zawodowym bez problemu mogła zdobyć pozycję EXPERTA.

 • TEORETYCZNE PODSTAWY TWORZENIA KOMPOZYCJI:
  Łączenie barw to nie tylko pole do kreatywnych eksperymentów, ale także naukowe teorie, gotowe systemy i praktyczne know how wypracowane przez setki lat. Istnieją sprawdzone zasady zestawiania kolorów, budowania kompozycji, które gwarantują osiągnięcie interesującego efektu. Poznanie tych zasad, opisanych przez naukowe autorytety, może Cię w początkowej fazie uchronić przed popełnieniem wielu błędów. Podczas tej grupy zajęć wprowadzimy takie terminy jak: dominanta, subdominanta, kolory aktywne i pasywne, dowiesz się w jakich proporcjach należy wykorzystywać konkretne odcienie, aby uzyskać harmonijny efekt w stylizacji bądź makijażu. Poznasz także różne typy kompozycji opartych na kole barw, wykorzystujących zarówno kontrast jak i harmonię, w tym zestawienia: analogiczne, komplementarne, triady, tetrady i tzw. bloki kolorów.

 • BLOK KREATYWNYCH ĆWICZEŃ Z ZAKRESU ZESTAWIANIA BARW W UBIORZE I MAKIJAŻU:
  Pomimo setek prac badawczych, które powstały na temat teorii koloru i technik budowania kompozycji w kwestii doboru barw nadal nie wypracowano jednoznacznych reguł, które zagwarantują stworzenie pięknej, wyrazistej stylizacji. Jedynym sposobem na osiągnięcie perfekcji w tej dziedzinie są wielogodzinne ćwiczenia, które rozwijają kreatywność kolorystyczną. NIE MA DROGI NA SKRÓTY !!! Podczas zajęć on-line będziemy wykonywać dziesiątki ćwiczeń, polegających na twórczym dobrze poszczególnych elementów garderoby, tak by uzyskać oryginalny a jednocześnie harmonijny wizerunek.


  Pamiętaj!
  Kluczem do tego abyś stawała się coraz lepsza w dobieraniu barw i tworzeniu kompozycji, jest ciągłe podnoszenie poprzeczki. Z każdym ćwiczeniem musisz starać się wykonać je coraz lepiej, dzięki czemu Twoje oko z czasem uwrażliwi się na kolor, a stworzenie spójnej stylizacji złożonej z mieszanki nawet najbardziej oryginalnych barw i wzorzystych tkanin nie będzie dla Ciebie problemem.

III dział kolorystyczny: COLOR ANALYSIS - MASTER CLASS!

Gdy dobrze opanujesz zasady umożliwiające płynne poruszanie się w świecie kolorów, przejdziemy do omawiania zagadnień trudniejszych, wymagających większej pewności i praktyki. Poznamy nowoczesne, najbardziej zaawansowane wersje analizy kolorystycznej, przestudiujemy przypadki mieszanych typów urody. Nauczymy się budować indywidualne palety kolorystyczne, doradzać w kwestii doboru koloru włosów i odcieni makijażu.

 • HISTORIA TECHNIK ANALIZY KOLORYSTYCZNEJ:
  Dowiesz się, jak na przestrzeni dekad zmieniało się podejście do kolorów oraz jak ewoluowały metody oceny kolorystyki naturalnej człowieka. Wspólnie prześledzimy historię analizy począwszy od czasów Johannesa Ittena, po najnowsze zaawansowane metody, które rozróżniają kilkanaście typów urody. Dowiesz się dlaczego podejście, które kładzie główny nacisk na ocenę temperaturową skóry, włosów i oczu, jest obecnie uważane za przestarzałe i nieefektywne. Przekonasz się, jakie czynniki są uważane przez współczesnych kolorystów za najważniejsze w procesie prawidłowej oceny typu urody.

 • ZAAWANSOWANE SYSTEMY ANALIZY - INDYWIDUALNE BUDOWANIE PALETY BARW:
  Na świecie funkcjonuje wiele systemów analizy, podczas zajęć zaprezentujemy te najważniejsze i przełomowe, dzięki czemu będziesz mogła sama dokonać wyboru techniki pracy, w tym systemu analizy, który najbardziej Ci podpowiada. Poznasz różne, międzynarodowe systemy analizy obejmujące 8, 12, 16 a nawet 36 typów urody. Przede wszystkim jednak NAUCZYMY Cię INDYWIDUALNIE dobierać palety barw, gotowe kompozycje oraz kapsuły dla każdego typu kolorystycznego. Wiele osób zajmujących się analizą kolorystyczną kończy swoje zadanie na prawidłowej identyfikacji typu urody, a potem przy tworzeniu palety barw dla klientki, korzysta z wypracowanych, bardzo uogólnionych schematów kolorystycznych, zapominając o indywidualnym podejściu. To PODSTAWOWY BŁĄD, ponieważ w obrębie jednej grupy kolorystycznej można spotkać osoby o różnym wyglądzie. Nasze szkolenie jest ukierunkowane na to, abyś w swojej pracy NIE OPIERAŁA SIĘ na gotowych paletach barw, które możesz zamówić lub ściągnąć z różnych publikacji dotyczących analizy. Profesjonalne kolorystki, w tym nasze absolwentki :), polegają wyłącznie na indywidualnym, "ręcznym" doborze barw, które najlepiej pasują do naturalnej kolorystyki klientki.

 • TRUDNE, NIEOCZYWISTE PRZYPADKI TYPÓW KOLORYSTYCZNYCH:
  Każda, nawet najbardziej doświadczona kolorystka, co najmniej kilka razy w swojej karierze miała problem z jednoznacznym zakwalifikowaniem swojej klientki do konkretnego typu urody. Kobiety, które wymykają się wszelkim regułom to często osoby, których uroda stanowi mieszankę wielu cech. Aby uniknąć błędów podczas wykonywania analizy na szkoleniu poświęcimy dużo czasu na omówienie wszystkich trudnych i sprawiających problemy przypadków. Skupimy się na osobach, u których odcień karnacji, barwa włosów lub tęczówki wskazuje na inny typ kolorystyczny niż ten rzeczywisty. Dzięki temu w przyszłości zyskasz więcej pewności w pracy i nauczysz się wychodzić poza utarte schematy, które w przypadku analizy kolorystycznej często prowadzą do błędnych wniosków.

 • DOBÓR KOLORU WŁOSÓW I MAKIJAŻU:
  Poza opisanymi powyżej zagadnieniami w dziale analizy kolorystycznej zajmiemy się takimi problemami jak: dobór właściwego koloru włosów (z uwzględnieniem typu urody, koloru tęczówki i odcienia karnacji). Szczegółowo omówimy wskazówki dotyczące farbowania włosów dla każdego typu. Poruszymy także kwestie makijażu w kontekście analizy kolorystycznej. Dowiesz się, do którego typu urody pasują wyraźne kreski, a kto powinien postawić na wzmocnioną linię brwi. Komu można zaproponować połysk, a w jakich przypadkach korzystniejsze będzie matowe wykończenie. Kluczowe znaczenie dla nas będzie miał dobór odpowiednich kompozycji barw, które można wykorzystać w makijażu oczu, tak by pasował do określonego typu urody.


Program licencjonowanego kursu dla kolorysty, który STANOWI INTEGRALNĄ CZĘŚĆ SZKOŁY ROCZNEJ (realizowaną przez pierwsze 4 miesiace!!) znajdziesz na poniższej stronie:


http://www.makeupinstructors.pl/analiza_kolorystyczna

Po raz pierwszy w Polsce tak duża liczba godzin szkoleniowych zostaje przeznaczona na KOLOR ❤ Stawiamy te zagadnienia na centralnym miejscu, ponieważ uważamy, że

bez wiedzy o kolorach nie da się pracować w zawodach wizażysty, kolorysty czy stylisty.


Jesteśmy pionierami nowoczesnej analizy kolorystycznej w Polsce. Wychwytujemy wszelkie światowe nowinki, od lat szkolimy profesjonalnych kolorystów. O odcieniach, tonacjach, grupach kolorystycznych, nowoczesnym łączeniu barw czy tworzeniu kompozycji WIEMY WSZYSTKO!!!!!

Podsumowanie części dotyczącej teorii barw i analizy kolorystycznej

Treści programowe z zakresu stylizacji zostały podzielone na trzy grupy:

I dział stylizacji: WARSZTAT STYLISTY
 • Warsztat stylisty - metody i atrybuty pracy
 • Kreowanie stylu czyli zasady znakomitego wyglądu
 • Style w modzie – rozpoznawanie i zasady łączenia różnych styli modowych – ćwiczenia
 • Historia mody (XX i XXI wiek)
 • Marki i znaki firmowe – czyli kto jest kim w świecie mody
 • Analiza kształtów twarzy – (kontury, linie, rysy) oraz współczynnik ratio
 • Techniki korygowania kształtów twarzy przy wykorzystaniu fryzury, makijażu oraz stylizacji - rodzaje dodatków, które wyrównają proporcje szyi i twarzy
 • Style biżuterii – kreowanie stylu przy wykorzystaniu konkretnych dodatków
 • Materiały odzieżowe, deseń, kolor – oddziaływanie tkaniny na proporcje sylwetki
 • Sylwetka idealna – omówienie wzorcowej sylwetki do której będziemy dążyć poprzez zabiegi stylizacyjne
 • Wykonywanie pomiarów ciała – w trakcie zajęć omówimy metody pomiaru poszczególnych części ciała, które umożliwią dokonanie właściwej oceny kształtu i proporcji - rzeczywisty pomiar ciała a proporcje idealne

Oprócz klasycznych technik "zarządzania szafą" podczas zajęć ze stylizacji poznasz także zasady działania tzw. garderoby kapsułowej, czyli nowoczesnego i bardzo funkcjonalnego rozwiązania, które zdobyło popularność na całym świecie, a w Polsce z roku na rok staje się coraz bardziej poszukiwane. Budowanie kapsuł jest procesem opierającym się na przemyślanej strategii. Chociaż założenia teoretyczne tej techniki stylizacji są proste, w praktyce jest to zadanie trudne, wymagające kreatywności.

W tym dziale zajmiemy się kreowaniem stylu czyli tworzeniem znakomitego wyglądu. Nauczysz się oceniać proporcje ciała i dobierać fasony, które korygują słabsze partie figury, a podkreślają to, co najlepsze. Dowiesz się w jaki sposób na wygląd sylwetki wpływają nie tylko fasony, ale także tkaniny, kolory oraz wzory. Uświadomimy Ci, jak ważną rolę w stylizacji odgrywają dodatki, nauczysz się wykorzystywać ich potencjał.


 • Korekta optyczna mankamentów figury przy wykorzystaniu koloru, tkaniny i wzoru.
 • Dokładna analiza fasonów z podziałem na poszczególne elementy garderoby
 • Korekta figury poprzez zastosowanie właściwych krojów i fasonów – omówienie w jaki sposób poszczególne części garderoby wpływają na korekcję sylwetki - ćwiczenia.
 • Analiza rodzajów dodatków i ich wpływ na korekcję sylwetki oraz kreowanie wizerunku
 • Dobór właściwych dodatków w celu korekcji sylwetki (buty, rajstopy, apaszki, torebki etc.)
 • Bielizna – fasony, rozmiarówka, właściwe dopasowanie
 • Korygowanie sylwetki za pomocą bielizny
 • Kostiumy kąpielowe – idealny wizerunek na plaży – właściwy wybór z uwagi na fason, kolor i deseń
 • Rozpoznanie rynku – marki, ceny, rozmiary, jakość
 • Szafa – planowanie garderoby w zależności od stylu życia i upodobań klientki (kompletowanie, uzupełnianie)
 • Przygotowanie nowoczesnych stylizacji w oparciu o aktualne trendy
 • Tworzenie i czytanie mood boardów
II dział stylizacji: STYLIZACJA BIZNESOWA I MĘSKA

Stylizacja męska i biznesowa to dwa ważne aspekty często pomijane lub spychane na margines w szkoleniach dla stylistów. W naszym programie bazę, jaką jest stylizacja ogólna, uzupełniają wiadomości i porady z zakresu kreowania wizerunku mężczyzn oraz zasady związane z dress

codem i wizerunkiem biznesowym. Pokażemy Ci, jak wykorzystać kreatywność i wyjść

ze sztywnych ram w tworzeniu garderoby męskiej i biznesowej.

 • Podstawy kreowania wizerunku w biznesie
 • Co to jest dress code i dlaczego jest tak ważny
 • Indywidualny styl a zasady dress codu obowiązujące w firmie
 • Dobór odpowiednich tkanin i wzorów
 • Podstawy etykiety w biznesie
 • Garderoba kobiety/mężczyzny biznesu – niezbędne elementy
 • Właściwe fasony i długości z uwzględnieniem typu sylwetki i obowiązującego dress codu
 • Dodatki, akcesoria i biżuteria
 • Podział i omówienie męskich sylwetek z uwagi na wzrost, wagę i muskulaturę
 • Style w męskiej garderobie (min. formal, casual, smart casual, street)
 • Niezbędne elementy garderoby w szafie mężczyzny
 • Wybór i dopasowanie podstawowych modeli garderoby (min. garnitur, koszula, spodnie)
 • Dodatki - poszetki, krawaty, muchy
 • Buty – nazewnictwo, opis, przewodnik po modelach.
 • Must have każdego mężczyzny
 • Akcesoria - dopasowanie z uwagi na sylwetkę i stylizację
 • Biżuteria – dopasowanie z uwagi na sylwetkę i stylizację
 • Propozycje stylizacji męskich z wykorzystaniem podstawowych elementów garderoby

Podobnie jak w przypadku działu obejmującego kolor, tak w nauce stylizacji kładziemy duży nacisk na przekazywanie praktycznej wiedzy m.in. nazewnictwa poszczególnych elementów garderoby (rodzaje butów, fasony etc), przygotowaliśmy także wiele kreatywnych ćwiczeń, polegających na tworzeniu przemyślanych stylizacji. Teoria bez praktyki to tylko zbiór zasad, które łatwo zapomnieć, dlatego wiele czasu przeznaczymy na przypadki trudne – wymagające trendy, nietypowe sylwetki, łączenie stylów.

Stylizacja biznesowa

Stylizacja męska

Style coaching różni się od tradycyjnego podejścia do kreowania wizerunku, ponieważ pomaga zmienić nie tylko zewnętrzny wygląd człowieka, ale także jego wnętrze oraz sposób w jaki dana osoba postrzega samą siebie. Coach stylu pracuje ze swoją klientką nad podniesieniem jej samooceny, zwiększeniem pewności siebie. Efektami wspólnej pracy jest odrzucenie ograniczających przekonań, które dana osoba może mieć na swój temat, weryfikacja wartości. Ważną cechą jest budowanie komunikacji i relacji. Ten moduł szkolenia pozwoli Ci dowiedzieć się, czym jest prawdziwy styl, jak go dopasować do indywidualnych potrzeb, cech charakteru i stylu życia klientki. Jak sprawić, by klientka przestała postrzegać siebie w negatywny sposób. Dowiesz się, jakie emocje przeżywają ludzie w odniesieniu do swojego ciała i wizerunku, nauczysz się, jak kontrolować te emocje.

PODSUMOWANIE - WAŻNE ATUTY NASZEGO PROGRAMU !!

W naszej szkole edukujemy wielu instruktorów oraz stylistów i wizażystów, którzy mają ogromne doświadczenie i wyrobioną renomę na rynku. Dlaczego takie osoby, mimo ogromnego doświadczenia zawodowego, wciąż uczestniczą w naszych szkoleniach? Ponieważ otrzymują wysokiej jakości, trudno dostępną wiedzę, której nie zdobędą nigdzie indziej !!


Zagłębiamy te aspekty, które inne kursy traktują skrótowo i powierzchownie. Tłumaczymy skomplikowaną teorię, ćwiczymy oko na dziesiątkach praktycznych przykładów. Dajemy kursantom czas i przestrzeń, by przyswoiły i zrozumiały wiedzę ekspercką. Jeśli fascynują Cię kolory, nie mogłaś trafić lepiej!!!!


LEKCJA DEMO


Powyżej zamieściliśmy jedynie ramowy opis programu, który będzie realizowany
w ramach rocznej Akademii Wizerunku. Pełny zakres merytoryczny jest znacznie szerszy,
a wielu kwestiach wręcz pionierski. Jeśli chcesz się przekonać jak będą wyglądały
nasze zajęcia, jak ogromną wiedzę jesteśmy w stanie Ci przekazać,
obejrzyj nagranie z Lekcji Demo, która odbyła się 19 lutego 2020.

BEZPŁATNA LEKCJA DEMO TO:

 • 2 GODZINY pasjonującego szkolenia ❤ ❤
 • tworzenie kolorów "na żywo" poprzez dodawanie barw podstawowych
 • nauka nazw kolorów
 • ćwiczenia z zakresu łączenia barw w stylizacji

LEKCJI DEMO

Zamów nagranie z


która odbyła się 19 lutego '20 o godz. 20.00

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych celem realizacji usługi szkoleniowej i usługi newslettera, przez firmę IBP z siedzibą w Warszawie, ul. Nowogrodzka 18/U1, Nip:521 286 64 80 (administrator danych). Mogę cofnąć zgodę w każdym czasie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności.

WYPEŁNIJ FORMULARZ

Na podany przez Ciebie adres e-mail prześlemy link dostępowy
umożliwiający wzięcie udziału w LEKCJI DEMO.

Jeśli chcesz otrzymać link do nagrania z zajęć DEMO

WIZAŻYSTÓW

Jeśli wykonujesz ten kreatywny zawód, a pędzle i pigmenty to Twoja codzienność, możesz dołączyć do swojego portfolio usługę z zakresu nowoczesnej analizy kolorystycznej i kreowania wizerunku. Zaskocz swoje klientki nowymi umiejętnościami! Poznaj bardzo skuteczne techniki dobierania barw do typu urody, które są niezwykle przydatne także

w branży wizażu.

STYLISTÓW

W tym zawodzie należy trzymać rękę na pulsie, nadążać za trendami

i nieustannie zmieniającymi się kolorami, fasonami, stylami.

Jeśli potrzebujesz więcej wiedzy, niż zdobyłaś na dotychczasowych kursach, brakuje Ci zawodowej pewności siebie i doświadczenia – w naszej szkole zdobędziesz wszystko, co pomoże Ci zostać profesjonalistką.

PASJONATÓW

Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby, które chcą postawić pierwsze kroki w zawodzie stylisty lub kolorysty i są zainteresowane się bardziej zaawansowaną nauką o barwach i kreowaniu wizerunku. Roczna szkoła koloru i stylizacji to idealne miejsce, by zacząć nową, zawodową przygodę, a w przyszłości PODBIĆ RYNEK!

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

2 marca | godz. 20.00

STARTUJEMY:


 • Rozpoczęcie zajęć: 2 MARCA 2020

 • Spotkania odbywają się on-line (w wirtualnej klasie)
  i trwają ok. 1 godzinę zegarową:
  - poniedziałki: godz. 20.00 (moduł kolorystyczny)
  - środy: godz. 20.00 (moduł stylizacji)
  Prosimy o zarezerwowanie 30 dodatkowych minut, ponieważ nasze lekcje zwykle się przedłużają!

 • 4 zajęcia on-line w każdym miesiącu, z każdego modułu

 • Nauka trwa 9 miesięcy

 • WSZYSTKIE ZAJĘCIA SĄ NAGRYWANE!
  Tuż po zakończeniu lekcji uczestnicy otrzymują prezentację z zajęć oraz link do odsłuchania nagrania. Dzięki temu w każdej chwili można powrócić do omawianych zagadnień, a w razie nieobecności odsłuchać lekcję od początku.

 • Wszystkie egzaminy odbywają się na platformie e-learningowej i nie wymagają przyjazdu do Warszawy.

 • Raz na kwartał w salonie szkoleniowym COLOR UNIVERSITY będą odbywały się dwudniowe warsztaty stacjonarne dostępne wyłącznie dla studentek Akademii Wizerunku. Nie są to zajęcia obowiązkowe!

  Osoby spoza Warszawy informujemy, że szkoła mieści się w centrum miasta, niedaleko Dworca Centralnego. Nasza recepcja pomoże Państwu zarezerwować noclegi w korzystnej cenie.

Aby zarezerwować miejsce wypełnij
poniższy formularz:

ZAPISZ SIĘ

na semestr wiosenny
- Marzec 2020

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych celem realizacji usługi szkoleniowej i usługi newslettera, przez firmę IBP z siedzibą w Warszawie, ul. Nowogrodzka 18/U1, Nip:521 286 64 80 (administrator danych). Mogę cofnąć zgodę w każdym czasie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności.

Pokochasz Akademię on-line również ze względu na wysokość opłat, których nie trzeba uiszczać z góry za cały rok lub semestr, ale można rozłożyć na wygodne, miesięczne i bardzo niskie raty :).

Jeśli zdecydujesz się dołączyć do kursu w ciągu 7 dni od otrzymania lekcji Demo wówczas otrzymasz rabat a opłata wpisowa zostanie obniżona do 150 PLN.

Opłata

wpisowa

Czesne

miesięczne

Jeden dzień

warsztatów

Dwa dni

warsztatów

200 PLN

250 PLN

250 PLN

420 PLN

lub 220 PLN :)

stacjonarnych

stacjonarnych

lub 150 PLN :)

Jeśli zdecydujesz się dołączyć do kursu w ciągu 7 dni od otrzymania lekcji Demo wówczas otrzymasz rabat a opłata miesięczna zostanie obniżona do 220 PLN.

Warsztaty stacjonarne w naszym salonie NIE SĄ OBOWIĄZKOWE, jeśli nie zdecydujesz się na uczestnictwo w danych zajęciach

NIE PONOSISZ ŻADNEJ OPŁATY!

Warsztaty stacjonarne w naszym salonie NIE SĄ OBOWIĄZKOWE, jeśli nie zdecydujesz się na uczestnictwo w danych zajęciach

NIE PONOSISZ ŻADNEJ OPŁATY!

płatne przez 9 miesięcy

płatne jednorazowo

* Powyższe opłaty nie obejmują specjalizacji z zakresu STYLE COACHINGU.

Opłaty za jeden moduł (analiza bądź stylizacja)

Jeśli wybierzesz w danym roku tylko jeden moduł, ukończysz po prostu:

Roczną Akademię Analizy Kolorystycznej lub Roczną Akademię Kreowania Wizerunku.

Opłaty za oba moduły

Jeśli będziesz uczęszczać na zajęcia z obu modułów jednocześnie, ukończysz:

Roczną Akademię Analizy Kolorystycznej i Kreowania Wizerunku.

Opłata

wpisowa

płatne jednorazowo

200 PLN

lub 150 PLN :)

Jeśli zdecydujesz się dołączyć do kursu w ciągu 7 dni od otrzymania lekcji Demo wówczas otrzymasz rabat a opłata wpisowa zostanie obniżona do 150 PLN.

Czesne

miesięczne

płatne przez 9 miesięcy

390 PLN

lub 350 PLN :)

Jeśli zdecydujesz się dołączyć do kursu w ciągu 7 dni od otrzymania lekcji Demo wówczas otrzymasz rabat a opłata miesięczna zostanie obniżona do 350 PLN.

Jeden dzień

warsztatów

stacjonarnych

250 PLN

Warsztaty stacjonarne w naszym salonie NIE SĄ OBOWIĄZKOWE, jeśli nie zdecydujesz się na uczestnictwo w danych zajęciach

NIE PONOSISZ ŻADNEJ OPŁATY!

Dwa dni

warsztatów

stacjonarnych

420 PLN

Warsztaty stacjonarne w naszym salonie NIE SĄ OBOWIĄZKOWE, jeśli nie zdecydujesz się na uczestnictwo w danych zajęciach

NIE PONOSISZ ŻADNEJ OPŁATY!

Po zakończeniu 9 miesięcznego toku kształcenia i zaliczeniu egzaminów otrzymasz

DYPLOM ukończenia ROCZNEJ AKADEMII ANALIZY KOLORYSTYCZNEJ I KREOWANIA WIZERUNKU

Zamiast rozdrabniać się na pojedyncze krótkotrwałe kursy, szkolenia i warsztaty,

ZAINWESTUJ w systematyczną, kompleksową naukę przez cały rok

i zdobądź prestiżowy DYPLOM potwierdzający kompetencje.


Nie musisz przy tym zaniedbywać obowiązków zawodowych. Dzięki nowoczesnej formie

zajęć on-line bez problemu pogodzisz naukę z codzienną pracą.

Aby zapewnić Wam poczucie, że nauka w naszej Akademii rozwija wszystkie kluczowe kompetencje kolorysty i stylisty do programu szkolenia wprowadziliśmy warsztaty stacjonarne, które odbywają się w pięknie wyposażonym salonie szkoleniowym w centrum Warszawy.


Warsztaty stacjonarne są dostępne wyłącznie dla osób, które biorą udział w części on-line, ponieważ podczas zajęć w studio nie wyjaśniamy zasad, nie tłumaczymy technik, a jedynie trenujemy w praktyce wiedzę nabytą na lekcjach wirtualnych.

Kursantki ćwiczą przeprowadzanie profesjonalnych usług w tym: rozbudowanej analizy kolorystycznej, analizy sylwetki wraz ze zdjęciem miary, stylizacji, w tym analizy szafy i tzw. personal shopping service. W salonie znajdują się wszystkie akcesoria służące do analizy i stylizacji, takie jak: kwestionariusze, ramy kolorystyczne, akcesoria do oceny temperatury karnacji, wzorniki z gotowymi kompozycjami, ramy do analizy odcienia karnacji oraz chusty garderobiane.

UCZESTNICTWO W WARSZTATACH NIE JEST OBOWIĄZKOWE!

to coś, co wyróżnia nas na tle innych szkół kreowania wizerunku.

Analizy kolorystycznej i stylizacji uczymy do dawna, ale nigdy nie poddaliśmy się RUTYNIE.

Jako pierwszy ośrodek w Polsce wprowadziliśmy kursy nowoczesnej ANALIZY KOLORYSTYCZNEJ rozróżniającej 12 typów urody. Gdy większość stylistów pracowało jeszcze na klasycznej wersji,

opartej na czterech porach roku, my wprowadziliśmy wyższy poziom i nowy standard.

Poprosiliśmy o opinie kilkaset naszych absolwentek.

Poniższe statystyki uwzględniają wszystkie ankiety, które otrzymaliśmy:

Dane pochodzą z ankiet wypełnionych przez uczestniczki poprzednich edycji szkoleń prowadzonych przez Annę Ciechomską z zakresu: analizy kolorystycznej, stylizacji ślubnej i wizażu.

Opinie naszych absolwentek

"Moją przygodę z edukacją pod okiem Ani rozpoczęłam pod koniec 2013r. Już po pierwszych zajęciach wiedziałam, że była to najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć. Czas zweryfikował to jeszcze bardziej. Z Ani wiedzy korzystam po dziś dzień kończąc już 4 kursy. Kolejny przede mną!

Lepiej trafić nie możecie! Polecam!"


Joanna Przybylska

Otrzymaliśmy ponad 140 pozytywnych opinii!

" Profesjonalne, merytoryczne, ciekawe, pełne pozytywnej energii szkolenia! A co najważniejsze dające praktyczną, najnowszą wiedzę, bez dorabiania zbędnej ideologii!

Na pewno jeszcze nie raz skorzystam "


Asia Ortega

" Pracuje od 27 lat jako reżyser, fotograf i doradca wizerunku. Korzystając ze szkoleń Ani Ciechomskiej można odkryć wiele tajemnic świata kolorów, zagadnienia przedstawiane są fachowo i klarownie. Podczas kursów nie było ani jednego pytania, na które Ania nie miałaby odpowiedzi, co świadczy o wysokiej klasy profesjonalizmie."


Aneta Cecek

Zajęcia w szkole rocznej będą prowadzone

przez :

Dyplomowany mistrz wizażu i jedna z najbardziej doświadczonych kolorystek w kraju.


Wieloletnia redaktor naczelna międzynarodowej edycji profesjonalnego magazynu dla wizażystów "Make-up International" (pismo wydawane przez koncern Kryolan w pięciu językach).


Autorka niezliczonej ilości publikacji prasowych oraz programów nauczania dotyczących technik wykonywania analizy kolorystycznej oraz budowania kompozycji barw w makijażu i modzie.


Niestrudzona propagatorka przenoszenia międzynarodowych standardów wizażu i analizy kolorystycznej na polski grunt.


Od ponad 10 lat jurorka największych ogólnopolskich mistrzostw makijażu (w tym przewodnicząca komisji JURY polskich eliminacji do mistrzostw świata w Düsseldorfie).


Współautorka prestiżowego albumu o makijażu artystycznym „The Art of Make-up” z udziałem największych polskich gwiazd.


Członek państwowej Komisji Zatwierdzającej Standardy Kwalifikacji Zawodowych dla zawodu wizażystka w Polsce.


Autorka i pomysłodawczyni wszystkich naszych programów szkoleniowych, wydawnictw a także akcesoriów kolorystycznych w tym: chust, ram i karnetów kolorystycznych, ram do oceny temperatury karnacji oraz zestawu ślubnego.

Najbardziej doświadczona trenerka z zakresu nowoczesnej analizy kolorystycznej, która od kilkunastu lat zajmuje się zagadnieniami teorii kolorów i profesjonalną identyfikacją typów kolorystycznych.

Inne nasze specjalistyczne szkolenia i akcesoria:

Szkolenie internetowe + warsztaty stacjonarne (*nieobligatoryjne)


Profesjonalne, trzymiesięczne szkolenie dla wizażystek, po którym otrzymasz Certyfikat Konsultanta Ślubnego oraz akcesoria, które pomogą ci od razu rozpocząć pracę. Podczas zajęć poznasz wszystkie kroje, fasony sukien ślubnych, nauczysz się dobierać długości welonów i trenów, dowiesz się jak zestawiać poszczególne dodatki, aby uzyskać harmonijny, wysmakowany efekt, poznasz najgorętsze style w modzie ślubnej i zasady nowoczesnej ślubnej analizy kolorystycznej na bazie międzynarodowego systemu 12 typów urody.

Certyfikowany stylista ślubny

+ ślubna analiza kolorystyczna

Nowoczesna analiza kolorystyczna

w systemie 12 typów urody

Analiza kolorystyczna w systemie 12 typów urody


Profesjonalne, trzymiesięczne szkolenie on-line dla wizażystek, które chciałyby zająć się wykonywaniem analizy kolorystycznej w najnowocześniejszym systemie 12 typów urody. Zajęcia odbywają się „na żywo” w wirtualnej klasie, uczestniczki słyszą i widzą instruktora, mogą zadawać pytania podczas szkolenia, zaliczają egzamin końcowy. Jest to najbardziej prestiżowe szkolenie z zakresu analizy kolorystycznej w Polsce, które ukończyło już ponad 300 kolorystek. Zamów bezpłatną lekcję DEMO na naszej stronie!

Zestaw kolorysty ślubnego

- ślubne kolory przewodnie

W 2015 roku wprowadziliśmy na rynek polski nowatorski system doboru bieli ślubnej oraz tzw. ślubnych kolorów przewodnich przy pomocy specjalnego zestawu RAM kolorystycznych (zawierających gotowe kompozycje ślubne dopasowane do różnych typów urody) oraz zestawu akcesoriów dodatkowych (karty wynikowe, wzorniki kolorów przewodnich dla klientki, karty stylizacji ślubnych). W marcu przeszkoliliśmy ponad 420 wizażystów z 12 miast Polski z zakresu wykonywania usługi ślubnej analizy kolorystycznej.

Pod koniec 2015 r. otrzymaliśmy dotację na stworzenie przełomowego systemu dla profesjonalistów z zakresu kreowania wizerunkuwizażystów, stylistów, salonów kosmetycznych. Dzięki ogromnemu budżetowi (całkowita wartość projektu to prawie 1,5 mln!) powstaje imponujące, oparte na nowoczesnych technologiach oprogramowanie zawierające rewolucyjne rozwiązania, które w nowoczesny sposób będą wspomagać proces profesjonalnej analizy kolorystycznej, analizy sylwetki, analizy kształtu twarzy etc... System zawiera dziesiątki niezależnych ankiet i testów, które pozwalają zredukować ryzyko błędnego wyniku analizy do minimum.

RELOOKING PRO

– System ekspertowy dla profesjonalistów

z zakresu kreowania wizerunku


Umożliwiamy naszym kursantkom zakup nowoczesnych akcesoriów kolorystycznych m.in zestawu profesjonalnych chust do analizy, pogrupowanych w zestawy odpowiadające kluczowym typom kolorystycznym. Gwarantujemy najwyższą jakość na rynku polskim - chusty są matowe, nieprześwitujące, w stu nasyconych kolorystycznie odcieniach. W ofercie posiadamy również 12 ram, które pozwalają uniknąć zakwalifikowania klientki do niewłaściwego podtypu, folie oraz ramy do oceny temperatury karnacji.

Jeśli jesteś zainteresowana najwyższej jakości, profesjonalnymi akcesoriami kolorystycznymi napisz maila na adres: kursy@znajdzswojkolor.pl

KONTAKT

ul. Nowogrodzka 18/U1

00-511 Warszawa

info@makeupinstructors.com

kursy@znajdzswojkolor.pl

UNIWERSYTET DLA WIZAŻYSTÓW:

Najszersza oferta edukacyjna dla wizażystów w Polsce, szkolenia na wszystkich poziomach zaawansowania, od podstaw po państwowe kwalifikacje mistrzowskie!

tel. 508 300 757

tel. kom. 508 300 747


ul. Nowogrodzka 18/U1

00-511 Warszawa